Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi éri meg jobban multivitamin...

Mi éri meg jobban multivitamin csomag amiben több minden van, vagy egyenként megvenni a vitaminokat külön?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 17. 17:31
1 2
 1/11 zyzz.ae ***** válasza:
Külön megvéve jobban kijössz.
2016. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Külön.
2016. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem jössz ki jobban külön. Egyben olcsóbb. De véleményem szerint van pár "fölösleges" dolog kb. mindegyikben, akkor jössz ki olcsóbban ha kihagysz valamit. Valamint amin sokat lehet spórolni a C vitamin, gyógyszertárban 900ft-ért veszel 100 ezer mg-ot. Étrend kieg gyártóknál ez a mennyiség 2-3000 ft között mozog.
2016. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én Shopbuilderről szoktam rendelni, egy Mega Daily One Plus-t, amibe rengeteg B, A, E és ásványi anyag van, és mellé veszek egy C 1000-ert, és igy megvan a tökéletes vitamin ásványi anyag formulám.
2016. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sokszor örülök, ha a pakkot van időm elmenni megvenni, nem fogok minden kis szart külön megvásárolgatni, mert úgy spórolok pl. 300 forintot. Nekem az időm mindennél drágább, akinek sokvan az vegye meg külön külön ha erre izgul. Omega 3-at veszek pluszba a pakkom mellé meg néha extra c vitamint, de ennyi.
2016. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Cortez70 ***** válasza:
Lehet, hogy külön jobban kijössz párszáz forinttal, de nekem megér akár egy ezrest vagy többet is, hogy nem tökölök az összevásárlással. Multi pro és ennyi. De megértem, hogy van akinek számít annyira a lóvé.
2016. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyetlen egyszer kell összeállítani, utána ugyan úgy meg tudod venni vagy rendelni, amikor elfogyott, mint a pakkot, nem értem ezt a "nincs időm" indokot.


Én azért állítom össze magamnak, mert nekem így jobban megfelel, a "szokásos" vitaminadagok fölött én napi 2-3 gramm C-vitamint, 4-5 gramm halolajat és 25-30 mg cinket fogyasztok, mert én így működök optimálisan (több mint egy évtizedes tapasztalat után).


Az már csak hab a tortán, hogy ezt napi 200 Ft ALATT ki tudom hozni, ami így olcsóbb, mint a 4 legismertebb pakk, amikben viszont kevesebb C-vitamin, omega3 és cink van.

2016. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Cortez70 ***** válasza:
Akkor sem tökölök vele, nekem így kényelmes és leszarom, hogy neked meg olcsóbb.
2016. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? kizárt, hogy minden komponenst egyetlen helyről vennék meg hozzá. A házhoz rendelés nekem a legmacerásabb, kb. soha nem vagyok itthon, nem tudok itthon ücsörögni fél napokat csomagra várva, plusz ide baromi körülményes a bejutás, had ne részletezzem. Nekem egyszerűbb így megvenni egyben + 1-2 dolgot hozzá, más meg csinálja, ahogy akarja. Semmi jelentősége, erre a fillérb*szásra meg szerencsére nem szorulok rá, illetve én meg máshol spórolok lehet, mint pl. ti. ennyi.
2016. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mint ahogy írtam, nem azért állítom magamnak össze, mert spórolni akarok, az hogy olcsóbban jövök ki, csak a ráadás.
2016. ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!