Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha. a férjemnek külön vesszük...

Ha. a férjemnek külön vesszük meg a vitaminokat amik a sperma minőlségben segítenek, az ugyanolyan jó mintha egy drágább készítményt vennék?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Igen. De javaslom, hogy nézzétek meg először a vitaminok összetételét, hogy melyikből mennyit tartalmaz, és azt a mennyiséget szedje.

Amúgy érdemes megnézni több vitamin készítmény összetételét is, és összehasonlítani, mert nekünk is a legdrágábbat írták fel, aztán addig keresgéltem, hogy találtam olyat, ami még ütősebb (ugyanazokkal a vitaminokkal, csak nagyobb! mennyiségben). Igaz, hogy nem azt írták rá, hogy termékenységre való, hanem hogy sportolóknak, de harmadannyiba került.😄

Termék nevet nem írok, mert ez külföldön volt, de itthon is biztos van többféle.

2020. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Én azért annyit mondanék, hogy szerintem nem azon a 10-20ezer ft-on kellene spórolni. Főleg, ha orvos javasolta a vitamint.

Ha gyerek lesz majd, sokkal-sokkal nagyobb kiadások lesznek, ennyinek szerintem bele kell férnie, vagy pedig nem kell gyereket vállalni. Tudom, durva ezt így leírni, de gondolj bele reálisan..

2020. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekünk ez a baba projekt mar annyi pénzbe van hogy nem igaz..... besokalltam..
2020. nov. 9. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A mono készítmények közül sokkal nagyobb esélyed van jót találni, mint a kombináltak között. Pl. itt van az E-vitamin, amiből a legtöbben az alfa-tokoferolt használják, amiről meg kimutatták, hogy egyenesen fokozza a prosztatarák kockázatát, szemben a vegyes-tokoferolokkal. Elég kevés multiban van vegyes tokoferol, a legtöbben csak alfa van.
2020. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!