Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hónapok óta fenálló csakis...

Barbinyocska kérdése:

Hónapok óta fenálló csakis ébredés utáni légszomj???Voltam kardiológián, kicsi szivritmus zavar de én ezt közöltem is hogy van... Választ nem igen kaptam hogy ez okozhatja-e a légszomjamat(mintha nem tudnam teleszivni a tudomet, nyomas alatt erzem)

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 14:56
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A nehèzlègzèst sok minden okozhatja! Állhat a hátterben szivbetegsèg, tûdôbetegsèg, vèrszegènysèg, vagy kûlônbôzô autoimmun folyamatok ès az izomzat betegsègeinèl is elôfordulhat ilyesmi. Lehetsèges az is, hogy pszichès eredetû a lègszomj! Amit nállad megállapitottak az egy szivritmus zavar ami valós, ugyanis a szapora szivmûkôdès, a sziv oxigènhiányos állapota vagy a szivgyengesèg miatt kialakuló tûdôvizenyô az, ami a leggyakrabban nehèzlègzèst okozhatja. Meg kell emlitenem, hogy a cukorbetegsèg is okozhat nehèzlègzèst, ugyanis olyankor a szervezet a vèr túlsavas kèmhatásátkompenzálja. Ajánlom figyelmedbe a Gyógyszertárban kapható Volumatic belègzèsi segèdeszkôzt kb 2.400.-ft-ba kerûl.
2020. dec. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó kérdés emeld ki
2020. dec. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!