Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan mulasszam el a pánikom?

Hogyan mulasszam el a pánikom?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ki sem jött, tök jól voltam. De most, hogy egyre többet vagyok egyedül (párom dolgozik és éjfélre ér haza), kezdek pánikolni és most nagyon nagyon rajtam van, jön a savam, remegek és félek, hogy behányok (súlyos emetofóbiám van). Hogy mulasszam el?:( már aludnom kéne, korán kelek.:(

2020. dec. 7. 22:17
 1/1 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Az emetofóbia egy olyan speciális jelensèg, amely kóros rettegès a hányástól. Viszont más fèlelmekkel is ôsszefûgghet, mint pl: mint ètkezèsi zavarok. Vigyázzni kell,hogy kèsôbb nehogy a kezeletlen betegsègtôl egy szövödmèny alakuljon ki. Kezelèse nèmileg bonyolult, de a kognitiv viselkedès terápia (CBT) segithet a fèlelmek kezelèsèben, ès helyettesitheti a hányás negativ gondolatait. A hipnózis ès relaxációs technikák segithetnek csôkkenteni a szorongás èrzèseit ès tûneteit.
2020. dec. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!