Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szorongok miután elfárad...

Miért szorongok miután elfáradok fizikailag?

Figyelt kérdés
Szóval tök nyugodt, jó közérzettel elmegyek bicajozni, vagy sétálni, de ha túlhajtom magam, és nagyon elfáradok, akkor rámjön egyfajta szorongás, gyomorideg. Olyan, mintha idegileg is elfáradnék. Vagy a fizikai fáradtság idegi fáradtságot is kiváltana. 2-3 óra pihenés után elmúlik, de ha ilyenkor megint sportolok, akkor megint előjön. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor valakinek leesik a vércukra, és ingerült, feszült, szorongós lesz. Persze rendben van a cukrom, eszek iszok rendesen, nem koplalok, nem éhgyomorral sportolok. Tudja ennek valaki a magyarázatát, vagy más is tapasztalta ezt? Amúgy nyugtató elvonás után vagyok, ez is okozhatja? Régebben ilyen bajom nem volt.

2020. dec. 10. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Én akkor vagyok így, amikor ki fogytam az energiából.

Magne B6-ot nem próbálod a gyógyszer mellé?

2020. dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
inkább a gyógyszer/elvonás után * bocsi figyelmetlen voltam
2020. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!