Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az elmúlt pár nap nagyon...

Az elmúlt pár nap nagyon nehéz volt fizikailag és lelkileg is, ma összeomlottam, szédülök és hányingerem van, hogyan mehetnék holnap suliba? 16/L

Figyelt kérdés
Az iskola első hetén 2 napot hiányoztam fogszabályozás miatt. Következő héten lekéstem a buszt, és volt egy veszekedés a szüleimmel (megint 2 napot hiányoztam, orvos igazolta). Azt mondták ha még egyszer megtörténik szakközépbe raknak, mert nem illek a gimibe. Ez eléggé megviselt. 4 napja meghúztam a hátam, nagyon fájt de nem maradtam otthon. Ma elhagytam a bérletem, a szüleimnek nem mondhatom el, mivel beváltják az ígéretüket. Mire hazaértem alig álltam a lábamon, ebéd után rögtön elaludtam. Most szédülök, hányingerem van, képtelen vagyok gondolkodni de a szüleim nem engednek el orvoshoz (túl sokat hiányoztam). Attól félek nem fogom kibírni a holnapot, főleg hogy tesin erősíteni fogunk. Hogyan lehetnék jobban még ma? Nektek mi segít mikor nagyon kikészültök? Köszönöm ha valaki végigolvassa és segít, megy a zöld pacsi.

2019. szept. 16. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem te egyáltalán nem szeretnél iskolába menni. Valami okod biztos van, de nem ez a sorozatos szerencsétlenkedés.
2019. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Kis lógós!!!
2019. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Összeomlottál, hah! Mit jelent az, hogy nem fogod kibírni a holnapot? Holtan rogysz össze? Kapcsold ki a telódat, aludd ki magad, és reggel frissen lehet menni szépen az iskolába.
2019. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Lazíts egy kicsit, gyújts illatgyertyát, vegyél egy meleg fürdőt és nézz egy jó filmet/sorozatot! :) A gimi néha szívás tud lenni, meg úgy alapból tininek lenni. Ha valakivel beszélgetnél én itt vagyok☺️

16 éves leányzó

2019. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Messze vagy te még az összeomláshoz.

Ha 16 évesen így kezded mi lesz ha majd a számlákat fizeted, helyt kell állnod a zavaros felnőttek világában és ott nem lesz olyan, hogy kiborultam nem megyek dolgozni, mert szemét a főnök. És ha a férjed otthagy két gyerekkel a nyakadban, értük kell helytállnod... Gondolj ezekre, és máris el fog törpülni az elhagyott bérlet problémája mindezek mellett. A szüleid is a fenti gondok egyikeivel küzd, te pedig még tetézed nekik a bajt. Ne tedd...

2019. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell bántani a kérdezőt?

Én nagyon is átérzem, hogy rosszul van ezektől.

Kérdező, ha ennyire aggódsz, hogy baj lesz, ha elmondod a bérletet, akkor vegyél egyet a spórolt pénzedből. Nem jó a titkolózás, de ha ettől nyugodtabb leszel, akkor most segít.

A tesihez kitartást, én is mindig aggódtam, hogy hogy fogom kibírni.

A gimi nem egyszerű, és tininek lenni meg még nehezebb, szóval megértelek.

Próbálj pihenni, kicsit csináld azt, amit szeretsz és ne gondolj az aggodalmat okozó dolgokra.

2019. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jobban vagy már?
2019. okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen.
2019. okt. 13. 08:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés de azért hatha még jól jön a segítség. Én azt látom kívülről, hogy nagy a nyomás rajtad. Boezasztóan szeretnél megfelelni a suliban is meg a szüleidnek is. És ettől vagy rosszul mert rettegsz, hogy nem sikerül. A rettegés meg legyengít és így tenyleg mindig jön valami baj meg betegség. Elöször is le kéne ülnöd a szüleiddel és elmondani nekik, hogy nem bírod ezt a nyomast és ha ők még fenyegetnek is azzal, hogy masik suliba iratnak attól minden rosszabb lesz és egyre nagyobb stressz lesz rajtad és egyre rosszabbul fogsz teljesíteni és egyre többet leszel beteg. Ha megértik máris könnyebb lesz. Ha nem pedig neked kell megértened, hogy nem dől össze a világ mert elhagyod a bérleted mert beteg leszel mert tesin csak a minimumot teljesíted mert fáj valamid. Kezd el kimondani a problémáidat. Szólni az órán, hogy fáj valamid ezért most nem fognak úgy menni a dolgok stb. Állj ki magadért és ne ess kétségbe mert valami nem sikerült vagy valamiben kudarcot vallottál. Hidd el ez másokkal is megesik. Ha átíratnak a szüleid masuk suliba akkor mi van? Vége a világnak? Még 2 évig dönthetnek a fejed felett aztan nagykorú leszel és már a te kezedben lesz a döntés. Megértelek és szurkolok, hogy sikerüljön megnyugodni. :)
2019. dec. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!