Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 éves FIÚ vagyok, és van...

12 éves FIÚ vagyok, és van egy csomó a jobb mellemben, nyomásra érzékeny. Ez normális?

Figyelt kérdés
Kérdés addott, minél hamarabb válaszokat, köszi!
2011. aug. 25. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Pubertáskori hormonzavar.. elmúlik vagy nem. Ha nem akkor gynecomastia
2011. aug. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Most mit ijesztgeted?

Nekem is volt ilyen mint minden fiunak.érsz!örulj neki nekem is volt aztán elmult most 14vok megint visszajott.(bocs mobil)

2011. aug. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, eddig aludni nemtudtam, annyira nemtudtam hogy mosst mivan?! xD Most megnyugtattál. Az első válaszoló válaszából meg kb annyit rétettem, hogy "elmúlik vagy nem. Ha nem akkor" a többi számomra érthetetlen volt :D:D . Köszi, megnyugtattál. Megy a pont.
2011. aug. 25. 09:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsmit ne idegeskedj hozzátartozik a fejlődésünkhöz.
2011. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális választ akartál megkaptad, felsoroltam a két lehetőséget, az első normális, a másikra lehet esélyed. Nem kell egyből semmisnek venni a mondandómat ha nem tudod miről van szó, a másik válaszoló az előbbi volt. Google-n írd be külön a kettőt, ennyire ne legyél lusta.
2011. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
vizesborogatás kell rá és ha ezt csinálod pár napid akk elmúlik (tapasztalat :D)
2011. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vettem semmibe, adtam is pontot.. Utána meg rákerestem, attól hogy aztírom, hogy nem értem, nem juelenti, hogy nem olvastam utána.
2011. aug. 25. 22:37
 8/8 anonim válasza:
Persze ez normális nekem 2szer is volt aztán elmúlt csaj ne nyomkodd mert lassabban múlik el
2014. okt. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!