Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymám tetején egy oldalt...

A fitymám tetején egy oldalt (jobb) két ér kilátszik, egymáshoz kapcsolódnak és lefelé vezetnek de az már nem látszik úgy. És van a két ér mellett két folt is, barna szinu. Normális ez? 21F

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Látatlanban nem lehet mit mondani, de jó eséllyel igen. Nekem is vannak a péniszemen, és a makkomon foltok, amikor (más miatt) bőrgyógyásznál voltam, meg is jegyezte. De mivel már régebben megvannak, ezért annyiban is hagyta.
2011. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát képet nem igazán akarok feltenni:D Két kiálló ért képzelj el a pénisz felületén és mellette két kicsi barna folt. Amúgy tünetmentes , semmi nem fáj vagy egyéb probléma. Max kinézeten ront:)
2011. szept. 25. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nincs vele gond, főleg ha nem fáj, nem kezd el idővel változni, csúnyább lenni.


Ha nagyon zavar, itt interneten is megkérdezhetsz weborvosokat, akik tanácsot adhatnak.

2011. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a zöld kéz
2011. okt. 1. 20:46
 5/5 Katy123789 válasza:
53%
Szia! :) / Lány vagyok..xDD / Elméletileg az érig oks, no problem, a kék foltal sincs semmi gond, ez is csak ér lehet, csak nem látszik annyira.. A barna folt már kicsit fura.. De ha nem változik, akkor sztem nem lesz gond..! :D Ha változást lász, fordulj orvoshoz.. A neten igen lehetnek web dokik akik megmondják mi a teendő.. Bár sztem az képet is igényel..:DD Ennyiből olyan mintha elmennél rendes dokihoz.. Csak ha elmész akkor élőbe több az esély h rájönnek.. Szóval ha engem kérdezel, inkább igazi doki! :P Remélem segíttem.. [zöldet nyomhatsz nekem is...=P ]
2012. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!