Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A csuklyás izom fájdalma...

A csuklyás izom fájdalma felmehet a fejembe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3-4 napja érzek el nem múló fájdalmat a fejem hátsó részében, illetve a tarkómnál, valamikor meg a fejem tetején, illetve a nyakamban. Mivel hipochonder vagyok, sajnos az egész napom idegeskedésből áll, és félek, hogy vajon mi lehet. Semmilyen fájdalomcsillapító nem segített, így anyukám arra gyanakodott hogy nyaki fájdalom is lehet.


Amikor masszírozta a vállaimat, nagyon fájlaltam a csuklyás izmom és szerinte ettől fáj a fejem, mivel az sugároz oda. Lehetséges ez? Holnap megyek orvoshoz, de már kész ideg vagyok, aludni sem tudok 3 napja. Emellett bizonytalanság érzet is van bennem, néha hányinger érzés van a torkomban...


19/l



2021. jan. 3. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Keress youtubeon nyak ,hát, derék nyújtó tornát. Azt hiszem willgo vagy mi a neve szőke csajszi, ilyen 8-10 perces gyakorlasort mutat be. Egy időben úgy be volt állva a nyakam hónapokig, meg fejfájós voltam, hogy kb mindent kipróbáltam. Doki gyulladáscsökkentő, masszőr, mindenféle csodakenőcs, de csak minimális változás volt.

Aztán elkezdtem tornázni ilyenekre. Napról napra javult és el is múlt. Szerintem nekem az ülőmunka és a telefon baszkurálás (folyamatos lefelé nézés) okozta. Na,én azóta tornázok.

Ha csak napi 10 perc, az is tökjó. Próbáld ki, nem kerül semmibe, aztán majd látod.

2021. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg nyaki probléma lesz én nem valami komolyabb.Kipróbálom, köszönöm!
2021. jan. 3. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!