Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy ha lefeksze...

Miért van az, hogy ha lefekszem, utána 1-2 óráig nem tudok elaludni? 21/F

Figyelt kérdés
Csak forgolódok, és hogyha egy hangot is meghallok (pl.:kutyaugatás) akkor már egész este nem is tudok aludni.

2021. jan. 4. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem refluxom volt/van (most épp jobb). Nagyon rosszul/nem tudtam aludni. Mióta kezelve van jobb (szilveszterkor nem tartottam a diétát, most megint nem tudok aludni).
2021. jan. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Általános rosszalvó lehetsz.
2021. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Uh a kutyas dologgal egyutterzek, en is igy vagyok vele. Volt olyan nyar hogy nemtudtam nyitott ablaknal aludni mert a kapunal volt az ablakom es szinte mindig ott ugatta at az egesz ejszakat. Es nem is valami kis vakarek hanem kaukazusi pasztorkutya, abbol is ket darab, aminek a szokasa az ejszaka sokszor vonyitani. Szoval eleg szar volt. Most mashol van a szobam, es elozo nyaron valahogy nem gorcsoltem ra hogy jaj megint kutyaugatasra alszok el es elmult, nyitott ablaknal is tudok aludni, pedig most a szomszed kisebb testu kutyai szoktak hangoskodni de nem foglalkozok vele ugy mint reg. Te is probalj kikapcsolodni, mely lelegzetek, ne porogjon az agyad semmin.
2021. jan. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!