Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szédülök meg ha fekvés...

Miért szédülök meg ha fekvés után felállok, vagy sokat állok/ülök és utána lefekszem?

Figyelt kérdés
szerda óta ez van velem..reggel mikor felkelek megszédülök de konkrétan forog minden körülöttem, aztán elmúlik. Mikor délután ledőlök fekvő helyzetbe, ugyan ez!!
2011. aug. 13. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van?
2011. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hétfőn mértem a vérnyomásom, akkor teljesen rendben volt.

Most egy ideig betegeskedtem, lázas voltam, tüdőgyulladás, de már kilábaltam belőle, gondoltam arra hogy esetleg az antibiotikum legyengített és attól lehet ez

2011. aug. 13. 12:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel mikor felkeltem már szerencsére nem éreztem ezt, remélem nem is fogom:) Csak gondoltam hátha szokott ilyen lenni mással is, és hogy miért:)
2011. aug. 13. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha most jöttél ki egy betegségből, akkor nem csoda, hiszen gondolom napokig voltál ágyban. Egyél rendesen, szedj valami probiotikumot, hogy a bélflóra is rendbe jöjjön.
2011. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Doruss ***** válasza:
Nem tudom, hogy hány éves, én 15 vagyok, alapból kicsit alacsony a vérnyomásom, és nekem szokott ez lenni, majdnem mindig. Elvileg kamaszkorban normális. Különben nem hiszem, hogy ez baj, főleg betegség után, de ha nagyon rossz, fel lehet keresni egy orvost.
2011. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én 15/F vagyok.

Ilyen velem is volt. Amikor sokat ültem vagy feküdtem, és gyorsan felálltam akkor megszédültem és a szemem vagy hát a látásom..nem is tudom, hogy mondjam...elfehéredett a világ. Aztán elmúlt... :/

2011. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!