Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy ekkora sokként...

Normális, hogy ekkora sokként élem meg, ha megtudom, hogy egy lány foglalt?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, évek óta depressziós. Sosem voltak sikereim a lányok terén. Eleve későn érő típus vagyok, sokáig egyáltalán nem vettek komolyan a csajok a kisfiús külsőm miatt (részben ma is). Emiatt iszonyatos mennyiségű harag és frusztráció halmozódott fel bennem. Zsigerből gyűlölöm a korán érő, lakli, izompacsirta majmokat, tényleg néha úgy érzem, minden különösebb ok nélkül meg tudnám őket kínozni. De legyen ez az én egyéni hülyeségem.


A lényeg az, hogy már most megutáltam a szerelmet, pedig tulajdonképpen még nem is volt benne részem. Épp ezért utálom. Úgy érzem, már rég elkéstem mindenről. Ahhoz, hogy kiegyensúlyozottá váljak és megszabaduljak a sok szarságtól, ami bennem van, nem ártott volna már kamaszkorban egy boldog szerelem, és akkor nem ilyen lennék. De ma már ott tartok, hogy letettem az egészről és alig mozdul meg bennem valami, ha egy jó csajra ránézek. Annyira belém ivódott már, hogy "szép lány=kudarc, fájdalom", hogy már tényleg szabályosan félek tőlük. És amúgy nem értek egyet azokkal, akik azzal jönnek, hogy bolond az, aki szerint az ember egy kezdeményezéssel többet veszíthet, mint nyerhet. Miért? Szerintem semmi rosszabb nem történhet egy ilyen helyzetben annál, minthogy az ember beleéli magát és elutasítják. Szinte csak ilyenben volt részem. Egyszerűen már felállítottam egy szabályt, hogy aki jó csaj, annak mindig van barátja, vagy ha éppen nincs, akkor pillanatokon belül lesz. Ma is láttam egy nagyon szép lányt az utcán, nézett is engem. Elmentem mellette, majd megálltam ott, ahova tartottam. És látom, hogy máris kézenfogva jön valami kigyúrt majommal. A kigyúrt majom/jóképű művészfiú pedig sosem én vagyok. Egyszerűen nincs az az isten, hogy én legyek, és megkapjam azt, akit akarok. Mire számítsak? Fog ez változni? Mikor változik meg? Hogy szokott az járni, aki ilyen típus, mint én? Legszívesebben ki sem megyek. Úgy érzem, nem nyerhetek, mert bármit teszek, MÁR MOST vesztettem. Ha most holnap szereznék egy csajt, akivel minden nap együtt lennénk és mindent megvalósítanék vele, amit mindig is akartam, elvinném helyekre és minden nap szexelnénk, még akkor is azt érezném, hogy már túl későn jött és lemaradtam egy csomó mindenről, mert ennek kamaszkorban kellett volna eljönnie. Gyűlölöm ezt az egész helyzetet, és ezt a gyűlöletet nehéz levetkőzni. És őszintén szólva tudom, hogy a lányok nem ilyen fiút keresnek, aki ennyire frusztrált. Ez pedig még frusztráltabbá tesz. Nem tudok ellazulni, mert az egésznek a központjában ott van a nemi vágyam és az eddig kudarcok gondolata. Innentől kezdve ez újabb kudarcokat szül és napról napra erősödik az ördögi kör.



Visszakanyarodva a lényeg az, hogy ég ha nyitok is egy csaj felé, szinte mindig ráb*szok. Ez pedig jobban fáj bárminél. Tényleg van, hogy napokig nem térek magamhoz és törni-zúzni akarok. Néha kárt teszek magamban, pl. a kezemet már egypárszor sikerült úgy bevernem, hogy azóta is sajog egy bizonyos helyen, szerintem valami zúzódást okoztam. És a legeslegjobban gyűlölöm azt, amikor egy lány félreérthetően kedves velem, aztán bemutatja a jóképű f**zfejt, aki a barátja. Mert mindig van egy jóképű f**zfej, aki hamarabb ért oda, mint én. És tök mindegy, milyen értékek vannak bennem, ha ezek nem tudnak előjönni. Nem egy csajtól és idősebb emberektől, akik ismernek, hallottam már, hogy sok csaj imádna, ha mélyebben megismerne. Ja, csak gondolom nem elég nagy a bicepszem átmérője.


2015. jún. 3. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
azért, mert te lusta f...szfej (hogy téged idézzelek) vagy edzeni, ne mást hibáztass azért, mert neki nagyobb a karja. Mindenki saját maga kovácsa. Ahelyett, hogy könnyein közt tehénkednél, felemelhetnéd a homokkal megrakott vödröt, ha épp nincs pénzed konditeremre.
2015. jún. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jártam edzeni, te ostoba, csak tudod az a helyzet, hogy 1. ***va vékony vagyok, akármennyit edzek se tudok változtatni az alkatomon 2. olyan szarok az ízületeim, hogy a rendes súlyzózás szóba se jöhet.


Amikor edzettem, se néztek felém a csajok. Vézna vagyok. Lehet akármennyi értéked, a felszínes r***ncoknak úgyis csak a külső számít.

2015. jún. 3. 00:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a probléma ott kezdődik, hogy nem fogadod el saját magad. 22 éves vagy és lemaradtál mindenről? Tedd félre a szemellenzőt, a mai világba, ez valami vicc? Kamasz korba akarsz mindent megtapasztalni, hogy aztán kiégj? Hidd el, hogy van olyan tapasztalat, amit jobb, ha meg sem tapasztal az ember, és de jó azoknak akigyúrt csávóknak, meg szép arcú nőknek? Honnan tudod, belelátsz az életükbe? Nem minden van úgy ahogy látszik, lehet, hogy jóval nehezebb nekik, mint neked. Tudom ez nem vígasztal, de hidd el nem maradtál le semmiről, egy picit korai nálad a kapuzárási gondolatok.. Ugyan még van bőven időd arra, hogy találj magadnak egy olyan lányt, aki úgy szeret, ahogy vagy, de addig is keress magadnak olyan hobbit, ami segít a fusztráltságod átalakításában, ne gyúrj, hanem kezdetnek sétálj vagy bringázz. Ne rombold saját magad, hanem építsd!
2015. jún. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1 nő addig foglalt amíg fekszenek rajta.

2 adj lejjebb az igényeidből, magadhoz valóval próbálkozz

3 ne panaszkodj ennyit,csak a negatív árad belőled,így sose lesz nőd

2015. jún. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jahahajj,még egy önsajnáltató fiúcska, aki nem szép, nem okos, nem izmos, nincs humora, sármja, semmije, de mégis csak a legszebb csajokat lesi, mert neki az jár.. fiacskám, ha a szép lányoknak ennyire nem kellesz, akkor talán próbálkozz a saját szinteden, az átlag alatti külsôvel rendelkezô, lelkibetegekkel, ott valószínûleg több sikered lesz. Majd együtt utálhatjátok a vonzó külsejû, boldog párokat.
2015. jún. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért vagytok ilyen g*cik, de komolyan? Senki nem tehet a nemi vágyáról. Minden férfi úgy születik, hogy legszívesebben minden nap dugna, ez biológia. És természetesen mindenkinek a legjobb csajok kellenek. Van, aki pedig alkatilag nem alkalmas rá, hogy megfogja őket. Komolyan, utolsó, te pl. mire fel beszélsz ilyen magas lóról? Biztos **rva sok nehézséged lehetett a párkeresés terén. Én is könnyen pofáznék, ha modellalkatú csajnak születtem volna.
2015. jún. 3. 12:34
 7/10 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem ezt a hozzáállást. Van, akinek mázlija van, van, akinek nem. Aki jó közegben nő fel, nincsen sok gondja középsuliban, jól is néz ki, jó az alkata, és hamar szerez tapasztalatot, az könnyen dumál. De rohadt nagy képmutatás azt állítani, miszerint ez csak az illetőn múlna.
2015. jún. 3. 12:40
 8/10 anonim ***** válasza:

olyat se láttam még, hogy nem tud hízni az ember, ennek két oka lehet:

- hormonális probléma (ezt egy vérteszt kimutatja - pajzsmirigy vagy tesztoszteron)

- ahhoz is hülye vagy, hogy súlyokat mozgass, szerintem inkább lusta. 5-10kg-s súlyokkal is lehet úgy kinézni, hogy legalább ne sírd el magad. Véletlenül sem kell a youtubeon látott súlyokkal edzeni, csak azért, mert Kai Green is 150kg-val nyomja a vállból nyomást, így majd te is megmutatod a teremnek?!


Az, meg hogy így árad belőled a depresszió... hát ne csodálkozz, ha messziről kerülnek. Ezt egy normális nő rögtön látja rajtad. Először fejben kell rendet rakni. Aztán az igényeidet is rendbe rakni. 60kg-an ne is egy bombázónál próbálkozz :) De remény az van, a sok gyökér pávának is van nője.

2015. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Van olyan, hogy valaki, ha megfeszül, se tud hízni. Egyszerűen alkati kérdés. Nagyon gyors az anyagcserém.



- "ahhoz is hülye vagy, hogy súlyokat mozgass, szerintem inkább lusta. 5-10kg-s súlyokkal is lehet úgy kinézni, hogy legalább ne sírd el magad. "



A reumatológus szerint, akinél voltam, a 3 kilós súlyokat se szabad nagyon emelnem. Recsegnek-ropognak az ízületeim.

2015. jún. 3. 16:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon ismerős helyzet. Sajnos velem is ez van, pedig én lány vagyok. Hülye, aki azt mondja, hogy nekünk könnyebb. Ráadásul még azt se tudom mi lehet velem a baj, különben próbálnék változtatni.

19l

2015. jún. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!