Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha folyton...

Mit csináljak ha folyton foglalt a háziorvosom?

Figyelt kérdés
A háziorvosommal szoktam feliratni a fogamzásgátlómat.. A városunkban a koronavírus miatt először telefonon kell egyeztetni a háziorvossal ha esetleg valaki személyesen akarna bemenni hozzá. Ez azt eredményezte ,hogy folyamatosan foglalt a vonal, már három napja próbálom elérni hogy felírja nekem a receptet. ( eddig is mindig megoldottam telefonon az e-recept felírást, és mivel előszőr amúgy is teledonon kéne időpontot egyeztetni a covid miatt így nem akarnék csak úgy bemenni a rendelőbe..) Tehát fogalmam sincs mit csináljak, 1 héten belül kéne a recept, magándokihoz olyan hamar nem kapok már időpontot...
2020. nov. 10. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Hat, hivogasd kitartoan, egyszer csak felveszi, mast nem tudsz tenni. Esetleg beprobalkozhatsz meg annal a nogyogyasznal, akihez jarsz, vagy vegso esetben en meg azt csinalnam, hogy felhivnek tobb haziorvost is, aki a varosomban van, hatha. Esetleg anyukad, apukad, parod, tesod, baratnod beprobalkozhat a sajat orvosanal is, pont most nyaron en sem tudtam elerni a sajat orvosomat, es a ferjem orvosa jofej volt, es felirta a ferjem nevere azt a gyogyszert, ami kellett nekem.
2020. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívogasd kitartóan, egyszer csak felveszi.
2020. nov. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, próbálkozom...nagyon sok ember tartozhat hozzá, de ma már 100x hívtam és egyszer csengett ki de akkor se vette fel ...
2020. nov. 10. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én dokim telefonja is mindig foglalt, ezért a neten megkerestem az e-mail címét, és levélben kértem meg, hogy tegye a felhőbe a gyógyszereimet. A területi egészségügyi szolgálat oldalán biztos megtalálod, de lehet, hogy a rendelő központi számán is megmondják.
2020. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A legtöbb háziorvos nem veszi fel a telefont. E-mailt próbálj meg írni.
2021. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!