Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gondolkodás közben elszédültem...

Gondolkodás közben elszédültem és furcsán láttam. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Rendszeresen járok sétálni és gondolkodás közben nem először szédülök meg. A mai már rosszabb volt, hangosan szuszogtam, a bal térdem nyomni kezdett(nem fájt, furcsa volt), kábának éreztem magamat és a szívem is nagyon dobogott (melegnek éreztem azon a területen a mellkasomat) . Szédelgés közben észrevettem egy házat, ami az utcánkban van, de újnak tűnt és sokkal magasabbnak(nyújtottnak inkább). Az egész olyan furcsa volt, mintha egy buborékban lettem volna. Azóta is bukdácsolok egy kicsit, fáj a mellkasom és fáj a fejem. Fejfájás az napi szinten van, de mindig csak akkor, ha sokat gondolkodom. Egyrészt a sulin gondolkodom (stresszes vagyok) és vannak akaratlan gondolataim is, amik elég intenzívek.

Lehetséges hogy ezt az okozza, hogy stresszelem magam és a gondolatoktól közben felpörgök? Mostanában kávézom is, de csak reggel iszom egy pici hosszúkávét tejjel felöntve (nem kotyogós és a gép sincsen max.erősségen)

Orvoshoz nem tudok elmenni, máshová nem tudok fordulni.



2021. jan. 6. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy látszik neked megerőltető a gondolkodás.
2021. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Muszáj orvoshoz menned, mert érrendszerrel lehet valami, de ez csak feltételezés. Amúgy meg naponta ülj le 10 percet meditálni.
2021. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!