Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lelkigondozóban mire kell...

Lelkigondozóban mire kell számitani? :)

Figyelt kérdés

Nagyon fejfájós lettem mostanában, voltam már neurológusnál, meg itt ott, a háziorvosom ajánlotta a lelkigondozót.

Kicsit izgulok. Valakinek van tapasztalata? :)


2021. jan. 8. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekem. Mert hogy lehet mentálhigiénés oka is a fejfájásnak, és egyes antipszichotikumok segítenek, illetve van, akinek csak az segít.
2021. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Leírnád egy kicsit részletesebben? :)
2021. jan. 8. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Hová méssz én is megyek?
2021. jan. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5perc alatt fel írtak egy gyógybogyót, oszt menny haza. Ez volt.
2021. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

lelkigondozó az a pszichiátria szerintem. Mi lenne? Bemész mondod fáj a fejed. Megkérdez hogy milyen a hangulatod stb stb. Ha elmondod hogy izgulsz, stresszelsz mindenen rosszul alszol és csökkent az étvágyad akkor kapsz antidepresszánst meg szorongásoldót.


Baromság amúgy szerintem. De ha antidepresszánst akarsz szedni menjél nekem mindegy. Én is járok megkérdezi hogy vagyok mondom változó pár perc múlva felírja a gyógyszereket három hónapra és viszont látásra. Szerintem menjél magánpraxisba ott talán foglalkozik veled jobban az orvos

2021. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos erre számitottam. Minden orvosnál ez van. Voltam egyszer bőrdokinál. Meg se hallgatott szinte, a hajamról kezdett el pofázni, felirt valamit, aztán pá :( ez csak egy saját példa, de nagyon sok rosszat lehet hallani. Nem foglalkoznak a beteggel :((
2021. jan. 17. 10:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Voltál?

Mi volt?

2021. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csütörtökön megyek és nagyon izgulok :)
2021. febr. 1. 21:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2021. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2021. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!