Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem furán magam...

Miért érzem furán magam délutáni alvás után?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból teszem fel ezt a kérdést! Mikor délután lepihenek egy kicsit aludni és felkelek, utána mindig úgy érzem mintha "beteg lennék". Teljesen gyenge vagyok, ki vagyok száradva, melegem van és szinte csak szédelgek. Mástól is hallottam már ilyesmit. Ez mitől van?
2011. szept. 15. 18:36
 1/2 anonim válasza:
100%

Mivel a szervezeted az éjszakai alváshoz van hozzászokva, a napközbeni alvás összezavarja az egész szervezetedet, ezzel együtt az időérzékedet is. Ettől érzed olyan furcsán magad. Magyarán mondva olyan, mintha fejbe vágtak volna valami naggyal...

Ez az és saját gyártású elméletem, ami szerintem (részben) igaz.

Remélem segítettem! :D

2011. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hahaha :D köszi a választ! Én is arra gondoltam, hogy becsapom a szervezetem a délutáni alvással :P
2011. szept. 15. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!