Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj a nyak és válltornát...

Miért fáj a nyak és válltornától reggelre a fejem?

Figyelt kérdés
Nem magamtól, hanem videóról nézve csinálom a gyakorlatok, az utasításokat követve. Csinálhatom estefelé, de akár napközben is, másnap reggelre mindig enyhén fáj a fejem, ezért mindig abbahagyom.Régebben nem fájt tőle a fejem. Amikor megcsinálom a gyakorlatok, utána jó, érzem, hogy oldódtak a nyaki és vállizmok, de reggelre akkor miért fájdul meg a fejem? Arra is figyelek, hogy ne erőből, hanem lazán csináljam,mert tudom, hogy akkor bekeményedik a nyakizom, és esetleg attól fájhat a fejem. Lehet, akkor mégsem jól csinálok valamit? Vagy ez majd idővel, ha tovább csinálom elmúlik?
2021. jan. 13. 12:56
 1/2 LengyelBalazs válasza:

Szoktál másfajta tornát is végezni, vagy csa ezt a specifikusan csak nyaktorna van a mozgásrendedben?

Ha nem erős a hátad, combjaid, farod, hadad nem laza az alsó tájék, rossz az alapvető tartás attól ne várj csodát. Fájni is fog szerintem.

2021. jan. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csinálok másfajta tornát is minden testrészre. Külön has, far-comb, és felsőtest. De még kell szerintem erősödnöm. Illetve még derék-hát tornát is.
2021. jan. 16. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!