Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha azt mondom, hogy covidos...

Ha azt mondom, hogy covidos vagyok, annak lehetnek következményei?

Figyelt kérdés
Valami gond van a felettem élő lakás vízvezetékével és kedden jönnek a szerelők, sajnos nálam is kell valamit csinálniuk, ezért kikötötték, hogy legyek itthon. Hát én itthon leszek eleve, töménytelen munkával és nem akarom, hogy megzavarjanak, na meg persze biztos takarítani sem ártana a munkások után. Ezért találtam ki, hogy azt mondom, koronás lettem és ezért nem tudnak bejönni, mert a valóságot bem fogadták el. Kérhetnek így teszteredményt, hogy bizonyítsam? (Főleg a közösképviselővel van gond, belőle hiányzik a megértés a home office-os fiatalok felé.)
2021. jan. 16. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt megbüntethetnek a hazugság miatt, másrészt neked kell utána állni a szerelök újabb kiszállását, ami nem két fillér lesz!
2021. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálniuk KELL. Nem szórakozásból akarnak zavarni! Majd ha nálad ömlik a víz akkor covidozzál!
2021. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Köteles vagy őket beengedni.

A vízvezeték közös.

Közös érdek az is, hogy rendben legyen.

Ha esetleg végleg eltörik a cső vagy akkor lehet, hogy szét átzik a lakásod. Több kellemetlenséggel járna.

2021. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
9%

Vagy mondhatnád azt, hogy már 2 napja valami lappang benned, és esténként hőemelkedésed van. Nem biztos hogy koronás vagy, de nem zárnád ki annak a lehetőségét. Közben adod a jeleket, köhögés, orrhang stb. Így nem mondtad ki nyíltan, de mégis elejtettél valamit ami meggondolásra készteti őket.

Ha meg vacakolnak, rávágod: érzem hogy újra megy fel a lázam srácok, megyek is holnap dokihoz. Na csá! És eltopogsz a háló irányába

2021. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Terved ízléstelen és káros. Túl fogod élni, és a vezetéket megjavítják.
2021. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos ezt a jelenlegi helyzetben, egy kategóriába vennék az álhírek terjesztésével, amit elég intenzíven szankcionálnak.

Ha a közös képviselő elég határozott (fel is jelenthet), simán lehet belőle minimum felfüggesztett és pénz bünti.

A másik részét egyes leírta.

Nem tudom hol dolgozol, de home office-ban is van szabadság.

Simán csak mondd el a főninek, hogy mi a helyzet, és aznap nem tudsz dolgozni.

Ennyi.

2021. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Te: Koronás vagyok.

Szerelő: Nem baj, most estem át rajta pár hete. Merre van az a cső?

2021. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!