Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van erre tippetek hogy mitol...

Van erre tippetek hogy mitol lehet?

Figyelt kérdés

-hetek ota dugul az orrom, foleg fekve (itt kb 5-6 hetrol beszelunk)

-reggel, de sajnos mar napkozben is egyre tobbet tusszogok, ilyenkor elindul az orrom is

-viszket a szemem, a szemhejam bepirosodik egy egy tusszogoroham utan

-2-3 napja faj a mellkasom,de nem allando jelleggel

-ma, ha fujom az orrom, akkor egy ponton, kozepen szur a mellkasom, turheto, de ijeszto

-ha kinyitom az ablakot/szabad levegon vagyok, akkor nem tusszogok, nem folyik az orron, nincs bedugulva


2021. jan. 24. 16:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy neha viszket az orrom belul, de szuro erzes is szokott lenni
2021. jan. 24. 16:07
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor bent van valami, amire allergiás vagy. Talán poratka.

Mielőtt mondanád, hogy eddig nem volt ilyen, bármikor kialakulhat.

2021. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A tüneteid allergiára utalnak. Próbáld kideríteni, kideríttetni, hogy mire vagy allergiás.
2021. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, en is gondoltam ilyenre, mert van allergias a csaladban es mivel egesz nap itthon vagyok, foleg abban a szobaban,ahol alszom. Ful-orr-gegeszhez kell mennem,hogy megallapitsa?
2021. jan. 24. 16:19
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Első körben a háziorvoshoz, ő fog tovább küldeni.

De mivel főleg légúti panaszokat okoz, valószínűleg fül-orr-gégészetre, esetleg pulmonológiára fog küldeni. Bár azt inkább csak a második körben.

2021. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Allergia. Hogy mire, szakorvos tudja megmondani.
2021. jan. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam allergia vizsgalaton, verbol vegeztek. Eredmeny 2-3 het mulva. A doktorno nem mondott semmit, hogy szedjek addig, de 2-3 het+ mig elkezdene hatni a gyogyszer... Addig ez kibirhatatlan lesz :(
2021. jan. 27. 08:32
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig kipróbálhatod ezt a gyógyszert. A vény nélkül kapható Allergodil, gyors segítséget nyújt a tünetek csökkentésére. Nekem használt. Nem is tudom, mire vagyok allergiás. Én az orrsprayt használom, de van egyéb kiszerelésben is.
2021. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!