Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen baj lehet a háttérben?

Milyen baj lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
Már lassan két hónapja tart hogy elég gyakran fáj a fejem, ami leginkább ilyen migrénes jellegű szokott lenni (elsősorban a jobb oldalamon szoktam érezni), de van amikor más pontokon is szoktam érezni. Emellett szintén szoktak ilyen reumatikus panaszaim lenni, illetve sokszor van az, hogy ülő vagy fekvő helyzetben, de olyan érzéseim vannak, mintha alattam a föld kvázi így előre-hátra vagy fel-le mozogna, mintha hajón lennék. Meg az utóbbi időkben mintha arra is felfigyeltem volna, hogy zajmentes helyzetben (elsősorban éjszaka vagy ha egyedül vagyok otthon) mintha a füleim is így siseregnének.

2021. jan. 27. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Tipikus depressziós tünetek. Orvoshoz kéne fordulnod. Közben szedj vitamint, Béres-cseppeket, igyál nyugtató György-teát, mozogj minél többet, szellőztess napjában többször, étkezz könnyen, sok rostos zöldség és gyümölcs, fogyassz sok folyadékot.
2021. jan. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ami még a fejemet illeti: van amikor ilyen zsibbadás jelleget érzek, ami időnként még az arcomra is kihat, továbbá voltak már belső remegés érzések is, mintha a szívem a testem minden tájékán hevesen verne...
2021. jan. 27. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

#1 depressziós? Te hülye vagy.

Kérdező vérnyomást szoktál mérni?

2021. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ritkán, de az rendben van. (bár legutóbb a pulzusszámom kissé magas volt)
2021. jan. 27. 11:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet valami súlyosabb betegség a háttérben? 😰
2021. jan. 27. 11:42
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Neurológust érdemes felkeresni. De ha otthon tanulsz vagy dolgozol a gépen sok órán keresztül, simán lehet attól is.
2021. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akár nyaki gerinc probléma is lehet,de keringési zavar is. Ha nem múlik említsd meg a háziorvosnak ő majd ad beutalót ahová kell.
2021. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az áteresztő (alias lyukas) bél szindróma tipikus tünete mind a fejfájás, mind a reumás panaszok. Ez ma még ismeretlen fogalomnak számít, pedig járványszerűen terjed, majd' minden felnőtt (és egyre több gyerek) szenved tőle. Rendre valami távoli, beazonosíthatatlan tünettel jelentkezik. Nem olyan szörnyű, mint első blikkre gondolná az ember, arról van szó, hogy a vékonybél falán, mely mindössze egy sejt vastagságú, gyulladások, ezek helyen piciny lyukak keletkeznek. Ez így önmagában rendben is lenne, csakhogy ezeken a lyukakon emésztetlen fehérjemolekulák kerülnek a véráramba, s ezek a molekuláris mimikri miatt autoimmun betegséget generálnak, ami aztán több mint százféle formában manifesztálódik.
2021. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!