Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressztől lehet, vagy menjek...

Stressztől lehet, vagy menjek vissza kardiológiára?

Figyelt kérdés

Kb fél éve voltam kardiológián, magas pulzussal. A pulzusom 100-120 között volt folyamatosan. A doki csinált ekg-t azt mondta minden rendben van, a stressztől lehet. (Sokat stresszeltem akkoriban). Kaptam concort, amióta azt szedem egészen kb 2 héttel ezelőttig a pulzusom 70-80 között volt.

Kb 2 hete a vérnyomásom eléggé ingazodó. Sokszor érzek extraütést újból, valamint most a diasztolés érték is alacsony. A vérnyomásom átlagban: Felső érték: 110-130 között, alsó érték: 58-70 között (legtöbbször 60 körül van), a pulzusmon 80-95 között. Sokat stresszeltem mostanában ismét, csakúgy mint fél éve. Szerintetek visszamenjek az orvoshoz? A concortól elvileg nem kellene extra ütéseket éreznem (mindennap 2-3-at érzek), valamint a középső értéknek sem kellene ennyire lemenni, hiszen sosem volt ennyire alacsony. A stressz befolyásolhatja a középső értéket, és az extraütések számát is?

28/F


2021. jan. 28. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


A wive (magyar találmány, Eger Sanat Metal) talán érdemes lenne kipróbálnok a monitorozáshoz.


[link]

2021. jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!