Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez normális, hogy ennyi...

Ez normális, hogy ennyi koffein után így elalszom?

Figyelt kérdés
reggel ittam egy kávét, aztán dél körül egy energiaitalt, majd pedig fél 2 körül egy főzött feketekávét, és fél 4-4 kor egy dupla instant kávét.. erre fél 5 kor bedőltem az ágyba és fél perc múlva mélyalvás. úgy, hogy előtte aludtam 8 órát éjszaka
2021. jan. 28. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem normális, hogy ennyi koffeint iszol egy nap alatt.

Koffein hatása nem sokáig tart, aztán egyre jobban fáradtabb/almosabb leszel tőle...

2021. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rám nem hat a koffein. Néha az energiaitaltól felmegy a vérnyomásom, de kb 100 dobozból 1 től. Kávéfözőm sincs. Utálom a szagát is. Néha próbátam, középsuliban a többiekkel, de semmi élénkítő hatása nincs rám. Ugyan olyan álmos maradok. Ha ezt tapasztalod akkor inkább ne igyál. Rosszat tesz a májadnak.
2021. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A koffeinnek van perifériás értágító hatása is, ami elálmosodást okoz. Ha valami időjárási fronthatás volt éppen akkor, akkor az is közrejátszhatott.
2021. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rám sem úgy hat ahogy kellene :D én azt vettem észre hogyha lefekvés előtt kb 1 órával megiszok egy energiaitalt akkor könnyebben elalszok, és reggel sokkal kipihentebben ébredek pedig ugyan annyit aludtam mint amikor nem ittam energiaitalt
2021. jan. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!