Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért félek, ha kocsiba kell...

Miért félek, ha kocsiba kell ülnöm?

Figyelt kérdés
Nem mindig, de elég gyakran félek, ha kocsival megyünk valahova. Főleg ha messzebb megyünk, mint a szomszéd város. Mindig az van bennem, hogy balesetet szenvedünk, és meghalunk mind, és hogy akkor mi lesz a kutyusommal. Nem akarok egy "őt is hazavartak" feliratú, ember alakú fekete tábla lenni az út szélén, én meg haza akarok menni a kutyámhoz. Hogyan tudnám ezt a felelmemet legyozni?

2021. jan. 31. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Gondolj arra, hogy ha meghalsz, tobbe mar nem fogsz aggodni emiatt.
2021. jan. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel sajnos. Huszonéves koromig nem volt autónk, szerintem emiatt nem vált számomra rutinná az, hogy autóban utazok.

Ettől függetlenül nem akadályoz meg abban, hogy utazzak. Abban viszont megakadályoz, hogy jogsim legyen. Annyira félek, hogy egyszerűen nem szabad engem volán mögé engedni.

Egyébként meg valamilyen szinten nem bánom, hogy tisztában vagyok a veszélyeivel. Én tényleg csak akkor ülök autóba, ha nagyon muszáj.

2021. jan. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én majd szeretnek jogsit, de így nem tudom, hogy fogom tudni megcsinalni
2021. jan. 31. 01:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Igyál meg előtte egy felest, úgy jobban fog menni a vezetés.


Magyarország, nem komolyan venni. Csak poén.

2021. jan. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Angel3000 ***** válasza:
48%
Kedves kèrdezô! Muszáj, hogy megoldjad, illetve legyôzzed ezt a fèlelmedet, mielött mèg Fóbia alakulna ki bellôle! Minden fóbia fokozatosan alakul ki, ès jelentôs mèrtékben befolyásolja egy ember viselkedèsèt ès a funkcionálására való kèpessègèt.
2021. jan. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 neincat ***** válasza:
Nagynéném és keresztanyukám is ugyanígy voltak vele, én is tartok tőle, viszont azt mondták, hogy elkezdték csinálni a jogsit és fokozatosan elmúlt.
2021. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!