Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegség az amikor a...

Milyen betegség az amikor a kocsiba hányigerem van és szédülök?

Figyelt kérdés
buszon,vonaton nem..
2013. jún. 25. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

A szédülést és a hányingert a tudatalattid csinálja, átélhettél valami stresszeset és az autóhoz lett kötve, így amikor az autóba ülsz előjön.

Meg ami fontos az autóba egyedül ülsz be (te vezetsz)?

2013. jún. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fül egyensúlyközpontjának a nem megfelelő működése okozza. Ez nagyon sokaknál előfordul, sajnos végleges gyógymód nincs, a tüneteket lehet csökkenteni.
2013. jún. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 08:40

buszban kicsivel nagyobb a tér már,vonaton meg mégnagyobb,ezek számitanak a fülnek?

2013. jún. 26. 09:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem számítanak. Az inkább számít, hogy kevésbé libegnek. Nagyobb a tömegük, talán erősebb a rugózásuk, ezért a libegő mozgás, ami jórészben a rosszullétet okozza és amihez nem tud az egyensúlyközpont megfelelően alkalmazkodni, nem érvényesül annyira.
2013. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el szakorvoshoz szerintem.
2013. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell szakorvoshoz menni, mivel ezzel nem tudnak mit kezdeni, nem lehet meggyógyítani. Fogadd el, hogy ilyen vagy.

Ha majd megtanulsz vezetni, akkor elmúlik, mivel vezetésnél az agyad irányítja, hogy mikor fékezel, gyorsítasz, kanyarodsz és az egyensúlyközpontod is így majd jobban tudja követni a változást.

Én is rosszul vagyok a kocsiba ha más vezet, ha én akkor semmi bajom sincs.

2013. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!