Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek menjek ezzel...

Szerintetek menjek ezzel orvoshoz?

Figyelt kérdés

Pár napja nagyon enyhe, kellemetlen érzésem támadt mellkasom környékén, de csak bal oldalt. Pont szív tájékon. Nem fáj, nem szúr, semmi ilyesmi egyáltalán, de még is, olyan fura érzés. Nem állandóan, csak néha. Úgy óránként elő jön. Nem tudom leírni. Egy fura érzés van a "szívemen", de nagyon enyhe. Szerintetek mi ez? Sok stressz érhetett mostanàban? Remélem nem szívroham tünetei, ahhoz túl fiatal vagyok :D

Ha veszek olyankor egy mély levegőt, amikor rám jön akkor utàna jobb.

Semmilyen más "tünetem* sehol nincs.

25/f



2021. febr. 2. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Szívrohamod lenne nem itt írnál. Idegi alapon ennél sokkal vacakabb is lehet, szívritmus zavar hideg veríték halálfélelem. A nyugodt lélegzés lassan nyugtató ilyenkor, ezért is jobb. Semmi komoly szerintem, kardiológiára ilyen tünetekkel kb 4 hónap múlva kapnál időpontot, szóval ennyire nem vészes.
2021. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!