MagyarEmber18 kérdése:

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Pár napja rosszul lettem hirtelen, És elkezdtem remegeni, zsibbadni, a szívemben éreztem zsibbadást, remegett a kezem, a lábam, nem fókuszált a szemem, nem éreztem a hideget, csak remegtem, és közben pánikszerűen nem kaptam levegőt rendesen. Fel alá járkáltam. Még másnap este éjfélkor is zsibbadt a mellkasom. Most meg szédülök, és néha halál félelmem van. Mármint ilyen megszűnési félelem. Ez pánikbetegség lenne? Édesapám évekig volt pánikbeteg. Jelenlef szédülök, és enyhe nyomást érzek a szegycsontomon.


20F



2021. febr. 3. 21:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Orvossal beszéltem, azt mondta ez nem illik semmilyen szív, vagy érrendszeri probléma tünetére, felesleges kardiológushoz mennem. Csak figyeljem magam, nyugodtan sportoljak tovább, és ha pár nap múlva nem szűnik meg, akkor hívjam fel.
2021. febr. 3. 21:13
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pánikroham.
2021. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!