Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi ez?Agydaganatos vagyok?

Mi ez?Agydaganatos vagyok?

Figyelt kérdés
Szédülök,fáj a fejem,néha megbotlom,néha homályos a látásom,de amin nagyon megijedtem az az volt,hogy ma többször is volt kis rohamom, rángatóztak a szemhéjaim és a kezeim-lábaim.Ja és van amikor hallucinálok is,látásban-hallásban is, de tegnap pl füstszagot éreztem,meg is ijedtem,hogy ég a ház de nem volt sehol füst.

2021. febr. 4. 20:41
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Hát a műtét után viszonylag jól van, de az orvosok sajnos nem sok jóval biztatnak. De mi mindent megteszünk.
2021. febr. 19. 19:15
 22/35 anonim ***** válasza:
Mik a fejlemenyek azota?
2021. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Jövő héten kezdi a sugarat, aztán utána pedig kemót kell kapnia.
2021. márc. 8. 21:09
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezzétek meg az orvostól nagyon őszintén, hogy mire lehet számítani. Ha nincs esély, akkor teljesen fölösleges sugárral és kemóval teljesen hazavágni a szervezetét, mert attól nem lesz hosszabb az élete, viszont sokkal rosszabb lesz az életminősége.
2021. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2021. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

A 24. válaszadóval egyet kell értenem sajnos. Nekem barátnőm 52 éves anyukája tegnap hunyt el, jóindulatú, nem áttétes agydaganat miatt. Decemberben még vért adtam neki, őt sugarazták, de annyira fájt a feje, hogy aludni nem tudott az utóbbi 2 hónapban. Az elmúlt két hétben már kerekesszékbe kényszerült és még a mosdóba sem tudott egyedül menni. Minden erőnkkel azon voltunk, hogy valahogyan hosszabbítsuk meg az élettartamát, de a másik részről meg tisztában voltunk vele, hogy nem biztos, hogy ő ilyen áron szeretne néhány hónappal tovább élni.

Apukádnak nagyon nagy erőt és kitartást, fájdalommentességet kívánok!

2021. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Anyunál elkezdték a sugár és kemoterápiás kezelést, napi egy-egy kemoterápiás kapszulával, plusz mellette a hat hetes sugárkezelés. Utána marad a gyógyszeres kemoterápia, aztán utána meglátjuk mi lesz. Ez a daganat függvénye.
2021. márc. 31. 22:06
 28/35 anonim ***** válasza:
52%
Jobbulast! Nem kotozkodni szeretnek, de nem apukaddal van a baj?
2021. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Nem apukad volt eddig beteg?
2021. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%

Egy szóval nem mondta, hogy az apukája lenne.

Kár a kemóért, kár a sugárért, nem növeli meg az életesélyeit, viszont az élettel összeegyeztethetetlen módon tönkreteszi a vérképét. Még egyszer nem csináltam volna végig a férjemmel, bűnös az az orvos, aki ezt eltitkolja. Hagytam volna a maga természetes útján meghalni. Már most kezdjetek el a hospice ápolással foglalkozni otthon vagy bennfekvő intézményben. Itt csak az a kérdés, hogy békében hal-e meg vagy kínok közt.

2021. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!