Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden nap fáj a fejem mit...

Minden nap fáj a fejem mit tegyek? Agydaganatom lenne ?

Figyelt kérdés
Egy kicsit talán hipohonder vagyok elismerem. De mára már teljesen el hitettem magammal hogy agydaganatom van. A karanten alatt elvesztettem a munkám otthon voltam semmi gondom nem volt nem fajt a fejem kipihent voltam. Most hogy ujra dolgozom minden egyes nap faj a fejem. Reggel mikor fel ebredek semmi baj nincs alltalaban aztan mire beerek munkaba mar erzem hogy a fejem kezd fajni. Aztan eltelik egy par ora es a fejem majd szet akar szakadni mar a sirogorcs kerulget annyira faj neha. Hiaba veszek be fajdalom csillapitot nem igazan hasznal talan egy picit enyhit rajta ideig oraig. Alltalaban a hatso resznel erzem hogy faj a fejem a tarkomnál a nyakam is eléggé fáj meg ropog is mint egy 80 évesnek pedig még csak 24 éves vagyok. Valamint mikor a fejem fáj a szememet is rossz mozgatni meg mintha fájna is. Vervetelen voltam egy par honapja minden rendben van. Ja es a menzeszem is kesik, ebben a honapban még nem menstrualtam. Jovoheten megyek nogyogyaszatra. Terhes nem vagyok. Nyugtassatok meg kerlek hogy nem agydaganat
2020. jún. 30. 15:06
 1/9 anonim válasza:
100%
Hát az agydaganat, az szerintem bem ilyen rövid időn belül jelentkezett volna. Szerintem migrén. A sok összegyülemlett stressz okozza az egészet, ettől késhet a menstruáció is. Egyébként, amikor én otthon voltam egész nap és nem csináltam semmit, hiába aludtam egyfolytában fájt a fejem, fáradt voltam..szerintem ez is lelkieredetű, stressz, tehetetlenség
2020. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Még minsig az egyes vagyok, nem lehet, hogy elhanyagoltad magad? Így étkezés terén vagy vízbevitel?
2020. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a szemeddel van valami.

Vagy egyszerűen csak a frontok.

2020. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha hátul fáj az általában vérnyomás gond,stressz vagy nyaki gerinc probléma.

Migrén jellemzője hogy féloldali vagy homlok-szemkörnyéki.

Nekem gyakran a tarkómból indul ki a fejfájás és van is probléma a nyaki gerincemmel.

Nem hinném,hogy agydaganat,egy nyaki röntgenre menj el.

2020. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát ami azt illeti nem igazán figyeltem oda mostanában az étkezésemre és ez meg is látszik most rajtam. Valamint van egy petefészek cisztám is azon gondolkozom nem-e az okozza a menstruacióm késését. De ezt majd a nőgyógyász meg mondja.

Remélem nem daganat lessz

2020. jún. 30. 16:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy a stressz okozza, plusz eléggé gyakoriak a frontok most, azt sem szabad elfelejteni. Ehhez jön a gyakori monitorbámulás, a telefonod nyomon követés és jönnek a tünetek. Nekem is hasonlóak vannak. Próbálj meg az étkezésedre jobban odafigyelni, tudatosan inni és óránként betartani a 10 perces szünetet, felállva, megmozgatva magad. Nem tudom az élethelyzeted, de ha hazaérsz, iktass be egy 10-15 perces relaxot, mielőtt bármihez is fogsz. Ennél többet nem tehetsz :) Gyógyszer meg ki-ki használ, én nem szeretem, de tény, hogy ha nagyon muszáj, beveszem.
2020. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fizikai munkát végzek szinte egész nap pörgök, sajnos van mikor nincs idő megállni sem 🙁
2020. jún. 30. 19:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél vissza, főleg, ha az egészséged látja kárát. A szünetek és a megpihenés, a több folyadék aktuális továbbra is és ne stresszeld magad, csökkentsd a tempót.
2020. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom😊
2020. júl. 1. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!