Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Használ valaki Sefaller...

Használ valaki Sefaller allergia elleni gyógyszert? Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

Erre gondolok

[link]


2010. aug. 16. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem beválik. Persze másra használom :) nem vok allergiás, csak nehezen tudok aludni. Ezért lefekvés előtt ezt szoktam enni. Nagyon kábító, álmosító hatása van. Az antihisztaminnak ez az egy jó tulajdonsága van az én szemszögemből.


itt egy cikk


[link]

2010. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tegnap végülis vettem és kipróbáltam. Délután vettem be de egyáltalán ne álmosított el, vagyis nem vettem észre. Viszont az allergia "elmúlt", tegnap reggel úgy ébredtem, hogy 30at tüsszentettem. :D


Viszont neked kedves válaszoló. Tudok neked javasolni a Wörishofeni Nervenpflege nyugtató tablettát ami 100% természetes és CSAK gyógynövényeket tartalmaz. Engem férfi létemre 2-3db eléggé ki tud ütni.


Itt találsz több infót a tablettáról [link]


Így néz ki [link]

2010. aug. 17. 09:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fejeztem be fent egy gondolat menetet. "tegnap reggel úgy ébredtem, hogy 30at tüsszentettem. :D " ma reggel, gondolom a Sefaller miatt semmi bajom, egy kis orrfújás volt.
2010. aug. 17. 09:40
 4/4 anonim válasza:
a sefaller hatóanyaga ugyanaz mint a lertaziné, csak sokkal drágább, és minimális különbség van a hordozóanyagok közt, csal csak a reklámot fizeted meg, ráadásul a lertazin szabadalma ez a gyógyszer, ők fejlesztették ki.
2010. aug. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!