Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Allergia vagy más? Többi lent

Allergia vagy más? Többi lent

Figyelt kérdés
Már kb két hónapja minden reggel eldugult orral ébredek, és egymás után 5-10-et tüsszentek. A jobb orrom belül már tiszta seb, és az orrváladékom a jobb orromból ragacsos. Érdekes az hogy száraz az orrom, mégis sokat tüsszentek. Kipróbáltam a párologtatás is, hátha túl száraz a levegő, de nem segített. A szabadban időjárástól függetlenül ugyanez a helyzet. Ez allergia vagy valami más?
2011. okt. 23. 16:08
 1/1 anonim válasza:
Nekem évek óta vannak nem pont ilyen de hasonló tüneteim. Pár hetes időszakok, amikor minden reggel kifulladásig tüsszögök és fújom az orrom, aztán ez általában elmúlik napközben, néha, kb. havonta 1szer meg megfázásos tünetek jönnek 1-2 napig (könnyező szemek, láz stb) Már többször voltam orvosnál, gyakorlatilag én vagyok szerintem az egyetlen ember, akinek minden allergia tesztje negatív lett. :) Legutóbb megkérdezték hogy van-e orrsövényferdülésem, és egy kicsi van, erre azt mondták hogy akkor ez allergiás rhinitis, írtak fel orrspayt meg valami gyógyszert, pár napja szedem ha legalább 2 hónapig nem lesz semmi akkor azt mondhatom hogy ez megoldás volt. Egyébként meg menj el orr-fül gégészhez, az vesz mintát az orrodból, mert ez lehet baktérium is.
2011. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!