Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magyarázza már el valaki a...

Magyarázza már el valaki a pajzsmirigy alulmukodesben szenvedő étrendjét?

Figyelt kérdés

Számomra egy normális napi étkezés 3 fő etkezesbol áll és 1x vagy 2x gyümölcs. Van hogy csokit is eszek. Nem kell teljesen kidobni mérsékelten kell enni ennyi. Ha kidobnam megbolodulnek. Olyan számomra mint a függőség mint pl másnál a cigi. Nálam ez afelé boldogság hormon adó. És mégis olcsóbb mint a cigi hahaha. Igazából nem is akarok leszokni róla csak annyi h ne vigyem túlzásba de azzal nincs baj a mertekek bevannak tartva. Na szóval van 1 érthetetlen párom aki nem érti meg hogy nem szórakoztatok az egészségemmel. Leszol magyarul lemez hogy nekem kvázi "spéci" ételeket kell ennem.es igen van ami valóban drágább mint a többi kaja de akkor se vészes. A gyümölcsök sem olcsók pl a mangó Drb 300ft granatalma szintén kiwi még több stb stb... Heti 2x) vagy 1x vásárlok gyümölcsöt amire kb 3000ft megy el. Nem ehetek zsíros kajákat és ezt nem érti meg. Persze nem koplalok ugyanúgy eszem a paprikást csirkehust spagetti stb.. Van hogy full egészséges napom van akkor semmi rosszat nem eszek.. Mennyire kell ezeket szigorúan betartani? Ugyanis köze van a pajzsmirigy mukodesehez is. Különben is szeretnék egészségesebben táplálkozni.. Amit még észrevettem h a hízás helyett inkább csak több helyen jelenik meg a lahomon narancs bőr😭😭aminek nem örülök egyáltalán. De ezt is furcsállom.

Sajnos nem nagyon tudok tisztán gondolkodni ezért össze vissza fogalmazok ha valami eszembe jut utólag leirom xd

A tonhalat is szeretem magában is meg tesztaval(paradicsom szósz, Pizzát is ám. Egyáltalán nem tervezek annyira szigorú lenni magamhoz. De elegem van abból hogy a Párom emiatt lenez és már meg is zsarolt hogy emiatt szét megyünk merthogy ő erre fogja azt hogy a pénz erre megy el. Hol ott van a lakbér is és a rezsi is stb.. Mik azok amiket kerüljek és mik azok a kajak amiket ajánlatok? Utóirat párom az nagyjából szalamival ami eléggé zsíros és a gyomrom sem bírja kivéve ha több kenyérrel paradicsomot és joghurtot iszok mellé akkor jól is esik. De magába nagyon rossz ötlet. Ilyenkor mindig gunyolodik h én nem ehetek ezt nem ehetek azt.. Na M1 is.. Kolbászt meg lényegében sült húst eszik



2021. febr. 6. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés konkrétan? Én is pajzsmirigybeteg vagyok, ha a párom nem értené meg, hogy étrendet kell tartanom, eléggé lecseszném.
2021. febr. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha nekem lenne a párom már rég kidobtam volna , mert fontos az empátia egy kapcsolatba, benne meg egy kicsi sincs , sőt meg gúnyolódik is azon , hogy pajzsmirigy beteg vagy
2021. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Magyarázza már el valaki" - KÉREM - ez lemaradt, valószínűleg, mert "Sajnos nem nagyon tudok tisztán gondolkodni".

Szerintem neked a pároddal van a legnagyobb problémád.

2021. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3-as veled ertek egyet
2021. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!