Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert erzem magam jobban lazasan?

Miert erzem magam jobban lazasan?

Figyelt kérdés

Ugye mindenkitol azt hallom, hogy milyen rossz, ha laza van az embernek, ezert mindig probaljak csillapitani. En nagyon ritkan vagyok az, de nagyon szeretem ezt az erzest. Olyan, mintha ecstasy-t hasznalnek, annyira kenyelmes az agyban fekudni, mindig mosoly van ilyenkor az arcomon.


Tehat az normalis, hogy euforiat erzek ilyenkor? Masnak is vam ilyen tapasztalata?


2021. febr. 7. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok vele :D Lehet hogy nem normális dolog
2021. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez sokmindentől függhet. Bár nem ismerlek titeket és a szokásaitokat, én elsőre arra gondolnék, hogy azért van ez, mert alapjáraton nagyon "hajszoljátok" magatokat és kevés időt szántok magatoknak a pihenésre, vagy nem adjátok meg a minőségét (pedig ezt mindenki megérdemli)
2021. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenféle gyulladás emeli a kortizolszintet. A kortizol egy stresszhormon, ettől erősebbnek, fittebbnek, tettrekészebbnek érzi magát az ember.
2021. febr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!