Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik nem fingik büdösebbet?

Melyik nem fingik büdösebbet?

Figyelt kérdés
Ezt komolyan kérdezem

#betegség #egészség #emésztés #közérzet #Bèlgáz #Emberi termèszet
2021. febr. 12. 17:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagy általánosságban a férfiak. Evolúciós okokból hanyagabbul rágunk, nagyobb falatokban nyeljük le az ételt, és általában többet is eszünk, mint nőtársaink. Ekképpen a gyomorsav nem tudja kellőképpen átjárni, romlik az emésztés minősége, a táplálék egy része átjut a vékonybélen, és csak vastagbélben kezd el - nincs rá jobb szó - rothadni. Ha a vékonybélben tenné ezt, annak flórája miatt jobbára hidrogén képződne, míg a vastagbélben metán fejlődik.

Akinek nem inge, ne vegye gatyára!

2021. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát..ő..látom a biológya órán is a magyar házit írtad inkább.:D
2021. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
12.:És te a nyelvtan óra helyett,hol múlattad az időt? XD
2021. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Mindig a googlebe kerestem a házit. Ilyen nyelvtorna gyakorlatokat talaltam, de azzal nem tudtam 5öst kapni, csak egyetse. Így csynáltam egy magán magyar nyelvet, amit csak Én értek. Ettől magabiztosabb vagyok........ja persze, nem, dehogy? Csak lattam, hogy trollszagú a kérdés, így kerestem a hibát, amit meg is találtam, egy pont hiányának formájában...éreztem, hogy valami nagyon komoly dologrol van szo, ahogy a kerdezo is irta, igy jobbnak lattam, ha magam ellenorzom a kerdest.. :)
2021. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Van egy mondás erre: a halott ember sose fingik mégis büdös.
2021. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#14 nem kamu vagy troll kérdés felmérés
2021. febr. 12. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!