Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez pajzsmirigy betegségre...

Ez pajzsmirigy betegségre utalhat?

Figyelt kérdés

Fáradékony, levert vagyok. Legszívesebben aludnék egész nap.

Most is szédülök, nem tudok egy helyre figyelni, nehezemre esik megmozdulni is...

alapvetően hízékony vagyok. de erre túlzottan odafigyelek, így nem hízom mérleg alapján, mégis mindig úgy érzem...

mostanában sokat sírok.


Azt olvastam, hogy ezek a pajzsmirigy alulműködésére utalnak, én viszont nem akarok életem végéig gyógyszert szedni...


van valami más oka is ennek?

lehetséges, hogy valami vitamin hiány?


2010. aug. 17. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
UtalHAT. És még kb. száz másik dologra, köztük egyszerűen arra is hogy fáradt vagy testileg, szellemileg. Menj el orvoshoz, ennyi alapján senki nem fog itt téged diagnosztizálni.
2010. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akár lehet az is, de lehet vitaminhiány is, ahogy írod. Sok minden állhat a háttérben. Egy vérvétellel kiderül.
2010. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akármi. Nem feltétlen pajzsmirigy-rendellenesség (sőt ha csak ezek a panaszaid, akkor nem hinném). MENJ ORVOSHOZ ÉS NE ITT SAJNÁLTASD MAGAD!

Már ne haragudj...!

2010. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gond lenne a pajzsmirigyeddel, híznál a mérleg alapján, nem is kicsit, úgy 10-20 kilót, és hirtelen, akár koplalás mellett is. Vagy ugyanennyit fogynál zabálás mellett. Más helyen keresgess.
2010. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!