Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pajzsmirigy közreműködésben...

Pajzsmirigy közreműködésben segítség?

Figyelt kérdés
Főleg a tünetek érdekelnének...nálatok izom, ízületi fájdalmak jelentkeztek?
2011. aug. 28. 22:12
 1/8 A kérdező kommentje:
alul működést akartam írni, csak kijavított a helyesírás ellenőrző...
2011. aug. 28. 22:13
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán fájt az ujjamban a porc a semmitől, de ennyi.

Elenyésző volt a fáradtság, a hízás és a depresszió, nah meg a migrénes rohamok mellett.

2011. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában vannak izületi fájdalmaim,én is gondolkoztam nem e a pajzsmirigy miatt,mivel évek óta pajzsmirigy beteg vagyok.
2011. aug. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

utolsó: mióta vagy beteg és mennyi idős vagy? nekem egy éve tart ez az egész, de még kezelni sem akartak, mondván nagyon enyhe az eltérés....

Az endokrinológus azt mondta, hogy a Pm nem okoz ízületi fájdalmakat, míg máshol meg azt írják, hogy az alul működés okozhat ilyen bajokat is...

2011. aug. 29. 08:34
 5/8 anonim ***** válasza:
37 éves vagyok,94 óta vagyok pajzsmirigyes.95-ben és tavaly meg is mütöttek vele.Eddig nem okozott sok tünetet,viszont tavaly szültem,aztuán volt a mütétem,és azóta mindig van valami bajom.Az orvos szerint lehet a pajzsmirgytől is,de lehet pszihésen is:-(
2011. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utólsó vagyok,gyógyszert szedsz rá?
2011. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem szedek semmit, mert akinél voltam endokrinológus, az azt mondta, hogy nem kell foglalkozni vele csak megfigyelni....de a problémáimat,panaszaimat nem a PM okozza...na én meg rosszul vagyok...most is fáj mindenem, izzadok, 73-ról 80kg-ra híztam 2 hónap alatt, és az összes labor és vizsgálati leletem közül csak a PM-ben van eltérés...

Most próbáltam Prof. Balázs Csaba dr-úrhoz időpontot kérni magánúton ... januárra kapnék időpontot...ez egy vicc, ami ebben az országban megy....komolyan elegem van...32 évesen szenvedek, nem tudok élni így, elvertem vagy 1,5 millió forintot ebben a 1 évben mióta ez tart, de senki egy épkézláb diagnózist nem tudott felállítani, azzal ami meg eltérés nem foglalkoznak...

Ha valamelyik kormánytagbeli fia lennék biztos VIP szobába vizsgálgatna egy komplett team...de így marad a megdöglés, leépülés....komolyan mondom leginkább a kétségbe esés a senkitől nem várhatok segítséget érzés a legrosszabb....

2011. aug. 29. 12:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Hmmm.Hát sajnos ez van:-(((Én debrecenbe járok,itt kb 1-2 hónap és van időpont.Esetleg próbálj meg másik orvost,vagy csak simán időpontot kérni valakihez.
2011. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!