Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » MIk a pajzsmirigy betegség...

MIk a pajzsmirigy betegség tünetei?

Figyelt kérdés

Van egy kis gyanum,hogy ilyesmi gondom van.Na persze az orvos tud majd biztosat mondani,de amíg nem jutok el,mégis érdekelne,hogy akinek van személyes tapasztalata kérem írjon.

A nyakam megvan duzzadva,hízok,fáradt vagyok,és még sok más hasonló tünetem van.

Persze utána olvastam a lehetséges tüneteknek,de mégis a saját tapasztalatokra lennék kiváncsi.


2011. szept. 11. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, én depressziós voltam elég keményen, az immunrendszerem pocsék volt, állandóan elkaptam minden piti kis fertőzést, és attól csak még fáradtabb lettem...

A hízás is keményen jelen volt nálam, pedig a depresszió miatt alig ettem, és mégis alig fogytam. A nyakammal nem volt semmi problémám.

És hiába mostam a fogam napi 2szer, plusz szájvíz, plusz rágók akkor is nagyon könnyen szuvasodtak a fogaim.

A menstruációs zavarokat akkor ne is említsem és a szőrösödést.

De menj le az orvoshoz, egy sima nagylaborban is néznek TSH-t, ha eltérés van úgy is elküld az endokrinológiára.

2011. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

KÖszi hogy írsz.Nekem a mensimmel nincs gond de nagyon fáradt vagyok,alacsony a vérnyomásom,sokszor szédülök,és este ha lefekszem mindíg fázok.

Amellett fogyózok és még inkább híztam 2 kg-ot.

A depresszió se áll messze tőlem,néha már tiszta idegbeteg vagyok,pedig semmi okom rá!

A hajhullás sem normális,tudom mennyi az ami még elmegy,de ez már nem fér bele!

2011. szept. 11. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Az alacsony vérnyomás is stimmel még nálam. De amúgy mindenkinél változatosak a tünetek, nekem pl nem hullott a hajam, hanem extrém gyorsan nőtt.
2011. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg pl semmiféle tünetem nem volt, csak a fogamzásgátlós vérvételből kiderült, hogy ez van. Azóta is járok mindenféle vizsgálatra, hogy megtudják miért - jelzem ez a hihetetlen gyorsaság vmi félelmetes, hogy hónapokat várok egyik orvostól másikig... - közben meg szedek rá gyógyszert.

Azóta sem változott semmi. Szóval én bízom benne, hogy megúsztam a súlyos tüneteket.

2011. szept. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen,mindenhol ez van,sajna sokat kell várni.

Akkor szerencséd van kedves utolsó,hogy kiderült,mert lehet ilyen tüneteknél már nagyobb a baj.

Persze nem vagyunk egyformák mindenkinél más!Jobbulást!

2011. szept. 12. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!