Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen érzés a hányós-hasmenős...

Milyen érzés a hányós-hasmenős-lázas vírus?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 22:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul szoktatok lenni?
2021. febr. 23. 22:54
 2/8 anonim válasza:
92%

Képzeld el, hogy lázas vagy, de ülsz a wc-n, közben pedig fáj a fejed meg szédülsz a láztól. Majd hirtelen egy tál után nyúlsz, mert hánynod kell, és pont akkor kezd el veszettül csikarni a hasad, és jön a szűz-mária-is.

Na pont ilyen.(๑•﹏•)

2021. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nálam maga az apokalipszis. Teljesen kicsinál mentálisan is.
2021. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Pontosan, ahogy a 3as mondta.

Mentálisan kicsinál, mert sose tudod mi következik. ಠಗಠ

2021. febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Egy szóval: sz*r.

De még mindig emlegetem a szalmonellát, pedig azóta évtizedek teltek el.

2021. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Kegyetlen sz@r érzés. Amikor nem tudod eldönteni, hogy először a seggedet vagy a fejedet tedd be a wc-be.
2021. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Xd
2021. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam vele, hogy kb fél óránként mentem kis f*sni mint a kutya, és mivel hányásfóbiám van így azt kevesebbszer, de mivel hívott a szükséglet sokszor menni kellett. Annyira fóbiám volt a hányástól, hogy kb 2-3 napig nem is ettem semmit csak ittam ,de sokszor azt is kihánytam/f*stam. Teljesen gyenge voltam, szinte halálomon éreztem magam . Volt hogy este lefeküdtem aludni 3-szor keltem fel 6 óra alvás alatt, és mind a 3-szor gatyacsere volt de kb 4 nap alatt helyrejöttem. Senkinek nem kívánom. Lelkileg, és testileg is megterhelő nagyon durván.
2021. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!