Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » FONTOS MERT UTAZOK! Elkaphatta...

FONTOS MERT UTAZOK! Elkaphattam a barátomtól a hányós hasménős vírust? Meddig lappang? Hány napig fertőz?

Figyelt kérdés

Ma (Hétfő) egész délután hányt sokszor és hasmenése is van! A hétvégét együtt töltöttük, tegnap (vasárnap) reggel 10-kor váltunk el azóta nem találkozunk.

Igaz, hogy több mint 30 óra telt el a találkozásunk és a rosszulléte óta, de úgy tudom, hogy ezek a vírusok azért egy jó ideig lappanganak a szervezetbe és mi azért csókolóztunk. Elkaphattam így?

Vagy csak akkor lehet elkapni mikor olyan ember közelében vagyunk, aki már hány és hasmenése van?


Fontos mert utazom csütörtökön, meg van a repjegy...ráadásul vele! szóval az is érdekel, hogy ha már jól van akkor még hány napig fertőz?



2014. nov. 17. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A lappangási idő alatt is fertőz, szóval esélyes, hogy te is elkaptad. 2-3 napon belül előjönnek a tünetek.
2014. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bármi lehet, ezt innen nem mondja meg neked senki
2014. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát ha szerdáig nincsenek tünetek, akkor utazhatok bátran?
2014. nov. 17. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:
A hányós vírus elég gyorsan fertőz, szerintem ha szerda estig semmi bajod, akkor már nem is lesz.
2014. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és ha ő már jobban van akkor az azt jelenti hogy már nem is hordozza?
2014. nov. 17. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a tünetek elmúltak, akkor meggyógyult.
2014. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!