Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van most hányós hasmenős vírus?

Van most hányós hasmenős vírus?

Figyelt kérdés
félek hogy elkapom
2014. márc. 10. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos van! :( Én is félek tőle nagyon! Egyik munkatársnőm mult héten feküdt otthon ezzel a nyavajával, mondta, hogy a lánya keresztapja vitte haza neki a vírust, mert az ő munkahelyükön végigment. Gyakori kézmosás, ne nyúlj az arcodhoz, szádhoz úgy, hogy nem mosol kezet lehetőleg fertőtlenítős kézmosóval. Én így próbálok védekezni, remélem, sikerül!
2014. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ :)
2014. márc. 12. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
és ha valaki elkapja, vajon mennyi ideig maradnak a kórokózok a szobába ahol lábadozott?
2014. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen beteg van a szobában, akkor nagyon gyakran kell fertőtleníteni mindent, amit megfogott, kilincseket például és az ágyneműjét gyakran mosni magas hőfokon. Nem tudom, meddig maradnak ott, de ha van ilyenkor fertőtlenítés, akkor szerintem kisebb az esélye, hogy sokáig ottmaradnak. Ja, és persze szellőztetés!
2014. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!