Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy hónapja 4-5 órákat tudok...

Egy hónapja 4-5 órákat tudok aludni altatóval is 6 éves párkapcsolatom véget érése óta, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

35 éves budapesti férfi vagyok, sajnos annyira megviselt a szakítás, hogy még nem bírtam feldolgozni. 4-5 órákat tudok aludni altatóval és nyugtatóval is.

Fektessem be magam kórházba, vagy mit javasoltok?

Attól félek, ha ez még hetekig így menne meghalnék. :(

Segítsetek, kérlek benneteket!



2021. márc. 1. 11:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, hogy csak a gyógyszerekben látsz megoldást. Ha sikerül nem rászoknod és esetleg elhagynád őket akkor mi lesz? A problémákkal így is úgyis meg kell küzdeni, pár szem nyugtató nem hiszem, hogy fog hosszútávon segíteni. Inkább az okokat kellene mogváltoztatnod, nem a tűneteket kezelni. Ha az orvos is csak a tablettákkal szór teli akkor inkább őt is le kellene cserélni.
2021. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló teljesen igazad van, normális szakembert szerintem tb alapon nem fogok találni.


Miquel, köszi amit írtál. Lehet álmatlanságomat, a felfokozott mellékvese működés ( sok stressz ) okozná?

Megnyugtató, hogy nálad több, mint tíz év 2.5 óra alvás sem okozott gondot.

Gondolom akkor én is simán ellennék vígan a 4-5 óra alvásokkal legrosszabb esetben jó pár évig.

2021. márc. 2. 18:11
 23/23 anonim ***** válasza:
Na, ácsi! Azt senki sem állította, hogy ezek az évtizedek nekem sem okoztak gondot. Csak azt mondtam, hogy MOST nem halsz bele. De azt tartsd szem előtt, hogy a tested nem a barátod. Akármit követsz el ellene, egyszer, sok idő múltán, könyörtelenül benyújtja a számlát. Én sem tudhatom, hány évet vett el az életemből. Bár azzal vigasztalhatom magam, hogy míg más ember az élete harmadát átalussza, én csak a tizedrészét "herdáltam" el. :-))
2021. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!