Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy hónapja 4-5 órákat tudok...

Egy hónapja 4-5 órákat tudok aludni altatóval is 6 éves párkapcsolatom véget érése óta, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

35 éves budapesti férfi vagyok, sajnos annyira megviselt a szakítás, hogy még nem bírtam feldolgozni. 4-5 órákat tudok aludni altatóval és nyugtatóval is.

Fektessem be magam kórházba, vagy mit javasoltok?

Attól félek, ha ez még hetekig így menne meghalnék. :(

Segítsetek, kérlek benneteket!



2021. márc. 1. 11:50
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, nem csípkelődést kértem, hanem segítséget!
2021. márc. 1. 11:55
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy jó pszichológust.
2021. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mindenképpen rajta vagyok a pszichológuson. Ha még hetekig 4-5 órákat tudnék aludni altatóval is abból lehetne durvább egészségügyi károsodásom így egy hónap után?
2021. márc. 1. 11:56
 4/23 anonim ***** válasza:
Az elalvással vagy az alvás folyamatosággával van gondod? A kettőre külön altatót kell használni.
2021. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Már valószínűleg megmutatkoznak rajtad a negatív hatások, sőt egy nap kialvatlanság után is megmutatkoznak ezek. Hosszabb távon természetesen okozhat sokkal nagyobb problémákat is.
2021. márc. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mindkettővel gondom van, az elalvással és átalvással is. Somnol 7.5mg altatót írt fel háziorvos, ezzel hamar elalszom, de 4-5 óra után kipattan a szemem és már nem tudok visszaaludni. :(
2021. márc. 1. 12:01
 7/23 anonim ***** válasza:
A zopiklon csak rövid ideig hat, így nem igazán alkalmas az alvás fenntartására. Igen, pszichológus a legjobb megoldás.
2021. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A Somnol már csak ilyen. Kérj Gerodormot, de ne szedd mindennap egyiket se, mert ha hozzászoksz még rosszabb lesz az alvásod.
2021. márc. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Keress egy pszichológust!

Az altató az egy tüneti kezelés. Ami egyrészt nem szünteti meg az okot, másrészt nem lesz egy idő után hatásos, harmadrészt pedig nem is túl egészséges.

Egyszer-egyszer nem okoz gondot ha valaki használja, de a mindennapi használat nagyon nincs rendben.

2021. márc. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Sajnos altató már 3 hete megy, a 2013 óta szedett 3 x 0.5mg frontin nyugtató mellett. Utóbbit pánikbetegségre szedem.
2021. márc. 1. 12:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!