Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha a vérképem, vizeletvizsgála...

Ha a vérképem, vizeletvizsgálatom jó, akkor merre tovább?

Figyelt kérdés
Olykor betegnek érzem magam. Olyan, mintha lappangna bennem valami, ez a jó megfogalmazás. Lázasnak érzem magam, de mégsem vagyok az. Belső melegséget érzek. Ráz a hideg, ha megmozdulok, fáradt vagyok. Aztán valamikor jobb, újra visszatér az érzés. A vérképem mégis tökéletes, nem értem.

2021. márc. 1. 21:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#16: Miért lennének jók az értékek? CRP, vörösvértest süllyedés, de pl a kreatin érték, és a szérum karbamid is elmehet...

Másrészt: ha húgyúti tünetekkel mész dokihoz, az kapásból vizelettel indít!

2021. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

20: nyilván, minden hipochonder 100%-ig meg van róla győződve, hogy MINDENT IS tud.


:-D

2021. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

#21


Így van, elmeHET. Nem biztos, hogy így is lesz. Nem lehet meggyőzni egy olyan embert, akinek a logikája a helyén van.

2021. márc. 2. 19:21
 24/24 anonim ***** válasza:

#23: Igen, mert a kreatinin csak akkor megy el, ha érintett a vese. De a vörösvértestsüllyedés és a CPR elmegy, és kérnek vizeletet is.


Igen, vannak betegségek, amik nem járnak normál laboreltéréssel, de ezek nem a fertőzések! Fertőzésnél nem lesz jó a labor! Azt nem mutatja ki, mi bajod van, de azt igen, hogy van valami!

2021. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!