Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi hiányzik a legjobban?

Mi hiányzik a legjobban?

Figyelt kérdés

Nekem a maszk nelkuli esti hulyulesek a haverokkal, es hogy ejszakakat is csak setalgattunk.

Illetve ki hogyan viseli ezt az idoszakot?

Varjatok mar hogy vege legyen mindennek? Es ujra minden olyan legyen mint reg?

Azota a levegot is megbecsulom!


2021. márc. 15. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs most hiányom éppen.

Szerintem 8-10 év kell ahhoz, hogy úgy tekintsenek az emberek erre a vírusra mint ezelőtt egy náthára, influenzára. Lehet, hogy már nem is nagyon lesz olyan mint a covid előtt csak hasonló. Ha utazni akarsz vagy moziba színházba menni, vinned kell a papírt hogy van oltásod(szerintem simán).

2021. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy gondoltunk egyet, es lementunk a Balatonhoz csak setalni, csak kocsikazni ejszaka, csak ugy erre-arra. Kiulni egy teraszra, meginni egy jegeskavet vagy koktelt... Most meg mar az utcan is maszk, nincs levego, nem ismerem fel lassan a szomszedomat se.
2021. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Nekem az iskola hiányzik. Alapvetően gyűlölök tanulni és eléggé introveltált vagyok, de hiányoznak a szünetekben lévő beszélgetések a rémes rapp zenék a menza akármennyire nem szeretem az ebédszünet volt a kedvencem.

Hiányzik még a sulin kívüli barátaimmal a találkozások suli után. A mozi (kb a kedvenc tevékenységem a film nézés és elemzés). A maszk nélküli séták(tiszta pattanás a fejem tőle, és bezártság érzetem is van a maszktól). Hiányzik még a kutyasulin az agility(bár a rossz idő miatt alapból ritkábban lenne, de legalább lenne). Hiányzik még a rokonokkal való találkozások amik volt hogy hajnalokig tartottak. És még sok apróbb dolog amik ezekkel járnak.

2021. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az hiányzik, hogy a párommal elmenjek a belvárosba sétálni és megihassunk nyugiban egy hideg fröccsöt vagy egy jó kávét.
2021. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!