Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aki most koronavírusos,...

Aki most koronavírusos, milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés
2021. márc. 16. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
fáradékonyság, enyhe ház, nem érzem az ízeket.
2021. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hol kaphattad el? Rögtön tudtad, hogy kovid?
2021. márc. 16. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukam pont most volt, szerencsere mar gyogyulgat, neki magas laza volt, eros kohogese, rossz kozerzete. Izeket-szagokat erzett.
2021. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi családunk 2 hete volt covidos, rajtam kívül mindenkinek vannak még mindig tünetei. Nekem csak láz, fáradékonyság, ízlelés-vesztés, étvágytalanság, izületi és hátfájdalom volt, de a többiek mind köhög(t)ek is, volt akinek több mint egy hétig magas láza volt, plusz a szokásos szag- és ízvesztés, levertség. Nálunk testvérem hozta haza a munkahelyéről, pár órára kellett bemennie, találkozott egy akkor még tünetmentes covidossal, itthon meg 3 napig tartózkodott, amikor mindenki elkapta tőle a családban. Elég ragályos.
2021. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Enyhe láz, (37,4), fejfájás, halvány hányinger, fura közérzet, ritkásan száraz köhögés, kb 6 napja vannak tüneteim.
2021. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es köszi szépen, és jobbulást az egész családnak. A kérdésem, hogy szaglásod hogyan ment el? Pl egy büdös zoknit egy tisztától meg tudsz különböztetni, tusfürdő stb? Kinél, hogyan kezdődtek a tünetek?
2021. márc. 16. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönjük! Nekem csak az ízlelésem ment el, de nem úgy hogy nem éreztem ízeket, hanem először mindent undorítónak éreztem, aztán már csak ezt-azt éreztem annak, míg végül szerencsére visszaállt a világ rendje. Anyám viszont még mindig nem tud kávét inni, pedig amúgy nagy kávés, mert szintén gusztustalannak érzi az ízét. Testvérem nem érez szagokat, azt mondja egyáltalán, semminek.
2021. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!