Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki elkapta a koronavírust...

Aki elkapta a koronavírust milyen tünetei voltak, mennyi idő volt a lefolyása (akár napokra lebontva)?

Figyelt kérdés
Érdekel akár olyan is, aki valamelyik ismerőséről tud részletesen nyilatkozni.

2021. márc. 14. 19:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja illetve azt is érdemes lenne hozzátenni hogy hány éves, van e vmi alapbetegsége
2021. márc. 14. 19:26
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Február 19-22 között kaptam el. Szerdán, 24-én kezdett kaparni a torkom, másnap orrfolyás, tüsszögés, hőemelkedés. Vasárnap elment a szaglásom, hétfőn hívtam a dokit, utána kezdődött a köhögés, kedden teszteltek pozitívat.

Vasárnap reggelre visszajött a szaglás, szerda reggelre minden tünet elmúlt. Tegnap teszteltek újra, nemrég jött meg a PCR eredménye, negatív.

Enyhe tünetekkel átvészeltem.

2021. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. 48 éves, kezeletlen daganatos betegséggel.
2021. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerencséd volt, gratula!
2021. márc. 14. 19:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főleg, hogy olyan betegségem van, ami csökkent immunrendszerrel jár. Már csak azon aggódom, ne legyen olyan szövődmény, ami befolyásolja a kezelésemet.
2021. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 52.éves nő vagyok, de eskűszöm, még egy ilyen lúzer, szerencsétlen nincs mint én! Nekem kb.3.hónapja covidos tüneteim vannak. Orvos szerint megfázás. Krónikus torokgyulladásom van, náthás vagyok. Sosem tudom, hogy ez most mi? Mert pár napra eltünik minden tünet, akkor örülök hogy még gyógyultam végre! De nem, újra torok fájás, nátha. Lehet hogy allergia a doki szerint, de ugye nem lehet most ki vizsgálni. Hetente mehetnék tesztre,de nincs lázam sem hőemelkedés. Nem rosszabbodik, nem javul. :(
2021. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Volt kolléganőm 2018-ban esett át rajta 70 évesen (csak utólag tudta azonosítani, hogy covid volt, orvos nem látta). 3 napig tartó magas láz és olyan erős légcsőhurut és köhögés, amilyet soha nem tapasztalt korábban. Kalmopirint szedett, láza 3 nap után elmúlt, de hetekbe telt, míg a köhögés és a gyengeség érzése elmúlt. Szaglása és ízérzékelő képessége azóta sem tért vissza. Lánya Németországban él, ő is abban az időben kapta el, túlélte, iz- és szagérzékelése most van visszatérőben.
2021. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elment a szaglásom, aznap estére az ízlelésem is. Hőemelkedésem volt, de max 1-2 napig, utána indokolatlanul gyengének éreztem magam. Az ízérzékelés és szaglás egy hét után jött vissza. A szaglás úgy éreztem, mintha heteken keresztül javult volna fokozatokban. Éles, jól meghatározható orrtisztulás-érzést éreztem ugyanis aznap reggel, amikor ismét érezni kezdtem, és ez többször megismétlődött, több héttel későbbi időpontokban.
2021. márc. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, akinél szinte az első napokban ment el a szaglás? Hirtelen? Köszönöm.
2021. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elkaptam a bátyámtól. Nekem semmi tünetem nem volt. Testvéremnek fájt a torka, taknyos volt és nem érezte a szagokat ízeket.
2021. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!