Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyomorproblémák lehetnek...

Gyomorproblémák lehetnek covid tünetei? több lenn

Figyelt kérdés

Szóval covidos vagyok már szerda óta (akkor voltam teszten). Eddig némi lázam volt (37-39 fok között ugrált, most stabilan 37 alatt van).

Na de mégis érzem mintha lázam lenne, szédölgök, furcsán érzem magam stb. Tehát nem fáj semmi, de érzem hogy nincs rendben valami. Kicsit fáradt vagyok, levert, már-már depresszios, nem látom a kiutat, stb.

A gyomorproblémát meg ugy értem, hogy én nem vagyok amugy vmi sovány, ugy mondanám, hogy erős vagyok, és van sörhasam (mégha nem is sörtől). Mozgásszegény életmódot folytatok, tehát egész nap PC-zés, zenehallgatás stb, ezt azért irtam le, mert ez is benne lehet a pakliban. Amugy mindennap beveszek 1 db panadolt 4 óránként és egy darab c vitamin tablettát naponta. Lehet ezektőlvan ez a rossz érzés? mert nem szoktam tablettákat venni mégha náthás voltam akkor se, csak most a virushelyzet miatt.

Tehát jelenleg nincs lázam, érzem izeket szagokat, nem fájnak végtagjaim, ugyanolyan vagyok mint régen, csak van ez a furcsa, kényelmetlen érzés. Direkt könnyu kajákat eszek nehogy elrontsam a gyomrom, és semmi...



2021. febr. 14. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Panadolt étkezés közben vedd be és a C vitamint is és vegyél probiotikumot is pl.Normaflore mert valószínű a bélflórád megborult és azért fáj a hasad.Nem hiszem hogy a Covidtól van ez.Jó hogy nem vagy olyan rosszul.Olyan mint egy sima megfázás,nem?
2021. febr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaja semmi különös csak furcsa
2021. febr. 14. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A Normaflore-t próbáld ki.Szerintem jó lesz.👍Ettől rettegnek ennyire,ja értem
2021. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!