Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Csak nem elvonási...

Mi lehet ez? Csak nem elvonási tünet?

Figyelt kérdés

Pár hétig szedtem egész csekély mennyiségű Rivotrilt, napi 0.5 mg-nak a felét. Egy hete abbahagytam, rá 1-2 nappal furcsa tüneteim kezdtek lenni amik most is tartanak még.

Úgy érzem magam mintha nem lennék magamnál, néha ájulásérzetem is van. Gyakran vagyok álmos, pedig egész sokat alszok éjszaka.

Ez lehet hogy elvonási tünet? Vagy tavaszi fáradtság? Egyik ismerősöm szerint lehet tavaszi fáradtság, pár éve is volt ilyen nekem mikor nem szedtem semmit, pár nap után csak úgy elmúlt.



2021. márc. 20. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony az .

De teljesen mindegy hogy mi miatt van, azt ne szedd többé.

2021. márc. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvonási tünet. Rengeteg dokumentált eset van, hogy már 2 hét szedés után is kialakul. De ez nem volt súlyos függőség, pár hét max 1-2 hónap alatt elmúlik. Gondolj bele, aki 15 évig szed napi 4-5 mg-ot.
2021. márc. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy pont aznap, mikor előjöttek a tünetek, kezdtem el szedni orvosi utasításra 2x 1.5mg Haloperidolt, én arra tippeltem.
2021. márc. 20. 08:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Közben a családban szintén így érzi magát valaki, és pozitív lett a tesztje. Szóval nem tudom mi van most velem valójában.
2021. márc. 20. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvasom, hogy ezt a gyógyszert pánikbetegek és epilepsziások szedik. Te epilepsziás vagy vagy pánikbeteg? Ha valakinek a családban pozitív lett a tesztje, csináltassad meg te is. És ha abba akarod hagyni ezt a gyógyszert, akkor egy enyhe nyugtatót szedjél addig, amíg kimegy belőled a hatása, mondjuk Valeriana relaxot.
2021. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!