Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Légszomjam van és ez mitől ?

Légszomjam van és ez mitől ?

Figyelt kérdés
nagyon változó hogy mikor jön elő és hogy mikor múlik el, úgy volt most pl hogy bulin voltam hétvégén , hazajöttem és ugye másnaposan elkezdtem inni sokat meg enni míg tele nem lettem persze ahogy bírtam úgy toltam be magamba hogy végre jobban legyek a "mai nap" meg akkor legyek full tankon , most van 03.30 Kedd és még mindig szenvedek a levegővétellel , folyamatosan tele érzem magamat , de közben rám jön az éhség úgy mint egy átlagos embernél.. szóval érzem hogy tele van a gyomrom és ha még ráeszek egyre nehezebb venni levegőt , szokott olyan lenni hogy telezabálom magmat :D és van mikor nem jön elő ez , ez kis korom óta van így és azóta néha néha előjön néha elmegy ez a rossz dolog, semmi féle depresszió meg ilyen gondokkal nem küzdök csak egyszerűen valami nem oké :D , nem vagyok súlyos , sportos alkat vagyok 23 éves 84 kg szóval nagyon megköszönném a tanácsokat és örülnék ha valaki tudná mi a gond :(

2021. márc. 30. 16:27
 1/7 A kérdező kommentje:
És + ha pl ásítok akkor úgy érzem hogy akkor kapok elegendő levegőt a tüdőmbe , mintha valami kitágulna és engedné hogy több jusson befelé.
2021. márc. 30. 16:31
 2/7 anonim ***** válasza:

A légszomj az ennèl

durvább dolog, akkor nem kap elég oxigént az agyad konkrétan halálfélelmed lesz, úgy érzed megfogsz fulladni, rohansz az ablakhoz levegőért, semmi másra nem tudsz gondolni csak, hogy nem kapsz levegő, bepánikolsz. Átéltem.

Borzalmas élmény volt.

Biztos nincs olyan nagy baj, ha nevető fejekkel ezt a kérdést feltudtad tenni.

Sztem valami miatt nehezen veszed a levegőt vagy valami nyomást érzel a mellkasodon.

2021. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát szenvedek de nem halálosan
2021. márc. 30. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Reméljük mihamarabb jobban leszel. :)
2021. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Meg van telve a gyomrod, és nyomja a tüdődet. Nekem is szokta, nekem is légszomjam van tőle. Semmi komoly, nyugi.


Amúgy van valami neve a jelenségnek.

2021. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Roemheld-tünet ? :D
2021. márc. 30. 18:05
 7/7 A kérdező kommentje:
vagy A tüdővizenyő ?
2021. márc. 30. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!