Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fáj ennyire a hasam,...

Mitől fáj ennyire a hasam, gyomrom?

Figyelt kérdés
Kicsit többet ettem ma, puffadok is rendesen, de ittam alvás előtt egy bögre kamillateát. Elaudtam, de most felkeltem arra hogy nagyon nehéznek érzem a gyomrom és a hasam is nagyon fáj. Wcre megint napok óta nem tudok menni normálisan, csak épphogy jön valami. Segítsetek kérlek, mert már nem tudom, mit csináljak, és reggel korán megyek dolgozni is.:(

2021. ápr. 5. 23:15
1 2
 1/18 anonim válasza:
Anyukámnak és nővéremnek is volt hasonló nem rég ,kiderült hogy mindkettőjüknek a lisztes termékek okozták ezt a puffadást és rosszullétet.Az is lehet hogy valami olyat ettél amit eddig nem ,és rosszul reagált a szervezeted..Szerintem viszont enned kéne valamit ami hashajtó hatású mert a pár nap már elég sok idő..Kitartást!!
2021. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha hajlamos vagy erre, akkor erdemes lenne egyreszt kivizsgaltatni magad es betarazni ilyen esetre.

Valoszinuleg attol puffadt, hogy nem tudsz menni wcre, el kellene erni hogy legalabb szeleljen mar elnezest...

A masik, hogy nekem a drno azt mondta ez egy ordogi kor, minnel tovabb nem mesz wcre annal nehezebb lesz. Erre az esetre lehet kapni egy olyan "gyogyszert", aminek nincs is hatoanyagtartalma, viszont a siker garantalt, mivel felpuhitja a megkemenyedett szekletet. A neve laxaclean...nezz utana, hatasos.

Most igy hirtelen nem tudok massal segiteni, de ez maskor ha van otthon segiteni fog.

2021. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Borzas csirkemellet ettem sültkrumplival meg egy kis süteményt, de olyat, amit már ettem ezelőtt is. Nem értem, mi lehet a baj, érzem is, hogy a szelek is kavarognak bennem, de még szellenteni is nehezen tudok.:( pedig már ittam előbb szódabikarbónát, és no-spát is vettem be.
2021. ápr. 5. 23:33
 4/18 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam esetleg, hogy a közelgő menstruáció miatt van ez, mivel jövőhét hétfőn kell megjönnie, de 1 héttel előtte már ilyen durva tünetek lennének?
2021. ápr. 5. 23:35
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszem, hogy menstruacio ennyivel elotte bezavarhat, hacsak nem most elobb jon meg. De ez a csirkemell sultkrumpli kombo se tunik veszelyesnek. De mondjuk ne a munkahelyed nezd, az a fontos, hogy jol legyel. Mar ne vegyel be semmit szerintem. Probald a labad mozgatni, leggugolni... Tudom hulyen hangzik, de segithet.
2021. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
#1-es vagyok.Alma,körte,aszalt szilva,mazsola,zabpehely,lenmag,chiamag,egy kis evőkanál ricinus olaj ,ezek mind segítenek ha valamelyik van otthon próbáld ki szerintem segíteni fog
2021. ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Most visszafeküdtem kicsit, eszegetem a ropit, iszom a vizet, hátha jobb lesz, de hihetetlen, hogy még a szellentés is nehezen jön, nagyon rossz érzés basszus.:(
2021. ápr. 5. 23:41
 8/18 anonim válasza:
A ropi szerintem nem jó ötlet ,azt inkább az ellentétére szokták használni:(
2021. ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
De nem felulrol kell segiteni, hanem alulrol. Ehet akarmit, ha alul be van dugulva ugymond....
2021. ápr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Csak egy kevés ropit ettem a gyomorsavamra, ilyenkor, mikor felkelek éjjel, néha szükséges.
2021. ápr. 5. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!