Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fáj ennyire a hasam,...

Mitől fáj ennyire a hasam, gyomrom?

Figyelt kérdés
Kicsit többet ettem ma, puffadok is rendesen, de ittam alvás előtt egy bögre kamillateát. Elaudtam, de most felkeltem arra hogy nagyon nehéznek érzem a gyomrom és a hasam is nagyon fáj. Wcre megint napok óta nem tudok menni normálisan, csak épphogy jön valami. Segítsetek kérlek, mert már nem tudom, mit csináljak, és reggel korán megyek dolgozni is.:(

2021. ápr. 5. 23:15
1 2
 11/18 anonim válasza:
Akkor talán kúp ,jobbat nem tudok:c Egy ismerősömnek ezek segítettek szintén több napos küzdelem után ,ezért gondoltam leírom hátha tudnék vele segíteni ,egy próbát szerintem meg ér..
2021. ápr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, próbálkozom, remélem reggelre jobb lesz és nem kell majd ügyeletet hívni:/
2021. ápr. 5. 23:53
 13/18 anonim ***** válasza:
Ejjel is felhivhatod az ugyeletet, segitenek, ha nagyon durva a helyzet.
2021. ápr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet, hogy vagy/voltál?
2021. ápr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Még mindig nem tudtam wcre menni, de most nem fáj annyira. Remélem ma már sikerül.
2021. ápr. 6. 04:25
 16/18 anonim ***** válasza:
Jobban vagy mi lett??
2021. ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
En nem ertem ezt a remenykedest, nem remenykedni kell, elmesz a gyogyszerert, a laxaclean 15 perce belul 100% hogy hat.....
2021. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Már nem fáj olyan intenzíven, viszont még mindig nem sikerült normálisan wcre mennem csak épphogy jön valami. Megpróbálkozok egy kis étrend változtatással először, de ha nagyon súlyos lesz, megnézem ezt a gyógyszert köszönöm.
2021. ápr. 7. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!